به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:بارسلوناهم با برد دو بر صفر مقابل رئال سوسیه داد از حالا خود را در فینال کوپا دل ری می بیند.
رئال مادریددر دیگر دیدار دور رفت نیمه نهایی توانست اتلتیکو را سه بر صفر شکست دهد و بارسا هم سوسیه داد ده نفره را دو بر صفر برد.
سوسیه داد در دقایق ابتدایی در ضدحملات خطرناک نشان می داد و یک بار شوت آنتوان گریزمن روی پاس کارلوس ولا را خوسه پینتو عالی دفع کرد. اما سپس توفان حملات بارسا آغاز شد و این تیم موقعیت های فراوانی را با درخشش سوبیکارای و با بداقبالی از دست داد.
در یکی از این حملات بود که ضربه ایستگاهی لیونل مسی به تیر دروازه حریف برخورد کرد.
داور در نیمه اول چندین اشتباه داشت. او دو خطای خشن پیاپی سوسیه داد، که یکی از ضربه بدی با آرنج به صورت فابرگاس بود را با دادن کارت جریمه نکرد، و اشتباه بزرگ او این بود که خطای پنالتی واضح خاویر ماسچرانو روی ولا را نادیده گرفت؛ خطایی که می توانست منجر به کارت قرمز برای بازیکن آرژانتینی شود.
لحظاتی پس از آن صحنه بود که سرخیو بوسکتس روی پاس پدرو با ضربه ای دقیق دروازه حریف را باز کرد و سپس اینیگو مارتینس به دلیل اعتراض شدید به داور کارت قرمز گرفت.
فشار بارسا در نیمه دوم هم شدید بود و این تیم در دقیقه ۶۰ به گل دوم رسید. الکسیس سانچس در فراری عالی روی پاس فابرگاس به پیش تاخت و ضربه او را سوبیکارای دفع کرد و توپ به تیر خورد، اما زمانی که یون آنسوتگی تلاش کرد توپ را دور کند توپ به دروازه بان برخورد کرد و به درون دروازه رفت.
مردان تاتا مارتینو به حملات خود ادامه دادند اما نتوانستند گل دیگری بزنند و بازی با همان نتیجه به پایان رسید.
با این نتایج پیش بینی می شود مردان آنجلوتی و مارتینو(رئال و بارسا) در فینال حذفی با هم دیدار کنند و دوباره شاهد یک الکلاسیکوی جذاب دیگر باشیم…