به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سرپرستسپاهان، عقیده دارد مهدی شریفی نباید محرومیت بیشتری را تحمل کند.
محمد فرامرزی با با بیان اینکه باید کارت قرمز شریفی بخشیده شود، تصریح کرد: تمام کارشناسان و حتی در برنامه نود هم این اخراج را نادرست تشخیص دادند. معمولاً کمیته انضباطی در چنین مواردی واکنش نشان می دهد و همانطوری که کارت قرمز میثم حسینی در بازی رفت، به زرد تبدیل شد، انتظار داریم که جریمه مهدی شریفی نیز بخشیده شود.
سرپرست تیم فوتبال سپاهان شهرآورد اصفهان را بسیار حساس دانست و افزود: هر ۵ بازی آینده برای ما حکم شهرآورد را دارد. البته بازی مقابل ذوب آهن به دلیل همشهری بودن، برای ما و تماشاگران حساسیت خاصی دارند. سه امتیاز این بازی برای ما بسیار مهم است و هر دو تیم به دنبال گرفتن حداکثر امتیاز در این مسابقه هستند. قطعاً بازی جذابی در انتظار فوتبال دوستان خواهد بود.
فرامرزی هوشیار بودن تیم را شرط اصلی موفقیت در دیدارهای آینده دانست و تأکید کرد: بازیکنان باید با هوشیاری تمام سه امتیاز شهرآورد را بگیرند. ذوب آهن در بازی های اخیر نشان داده است که به شرایط ایده آل خود نزدیک شده است. آن ها بازیکنان خوبی دارند و فوتبال زیبایی بازی می کنند.
وی با بیان اینکه هر ۵ صدر جدول تیم شانس یکسانی برای قهرمانی در لیگ برتر دارند، گفت: پیش بینی قهرمان لیگ امسال بسیار سخت است و به نظر من هر ۵ تیم ابتدای جدول شانس یکسانی برای قهرمانی دارند. اختلاف ۳ امتیازی بین صدرنشین و تیم چهارم نشان دهنده این حساسیت است. سپاهان هم قطعاً شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ دارد و ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به جام خواهیم کرد.
سرپرست سپاهان در مورد وضعیت نویدکیا گفت: مصدومیت وی به تازگی خوب شده بود که در مقابل پرسپولیس بازی کرد و البته حضور موثری داشت. این هفته هم تمرینات خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام داد و مشکلی برای بازی مقابل ذوب آهن نخواهد داشت. سوکای هم کاملاً آماده است و بازی کردن وی بستگی به نظر سرمربی دارد.
فرامرزی در پاسخ به این سوال که تغییرات مدیریتی در باشگاه اثرات سوء برای سپاهان ندارد، تصریح کرد: فولاد مبارکه سپاهان باشگاهی حرفه ای و با ساختار مشخص است. در گذشته هم اثبات شده است که جابجایی مدیران برروی اهداف و مسیر موفقیت تیم ها تأثیر منفی نمی گذارد. این تغییرات مربوط به سیاست کارخانه و مدیریت کلان باشگاه است. قطعاً هدف کادر جدید ارتقا و بهبود سطح باشگاه است و برنامه های خوبی برای تیم ها دارند