به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:قرعه کشیفینالمسابقاتجام حذفیامروز انجام گرفت وکرمانی ها با خوش شانسی در قرعه، میزبانی را از آن خود کردند، حال با توجه به شرایط پیش رو به نظر شما کدام تیم جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد؟مس کرمان یا تراکتورسازی تبریز؟
امار ها چه می گوید؟

در باز نگاهی به تاریخچه دیدار های دو تیم، کرمانی ها از مجموع ۱۰ بازی دو بار موفق به کسب پیروزی در کرمان شده اند، در پنج دوره اخیر رقابت های لیگ برتر که سرآغاز مصاف های رودرروی دو تیم بوده با توجه به نتایج رقم خورده برتری آماری به نفع تراکتوری ها سنگینی می کند، در ده دیدارانجام یافته از مجموع ۳۰ امتیاز ممکن سرخپوشان تبریزی ۱۸ امتیاز را با کسب ۵ برد و۳ تساوی به حساب خود واریز کرده اند، در پنج فصل گذشته نماینده کرمان در تبریز تنها موفق به کسب یک امتیاز شده است، ۴ شکست حاصل چهار حضور ناموفق در تبریز بوده است، این در حالی است که تبریزی ها یک برد ۳بر ۱ را در کرمان در کارنامه خود دارند که اتفاقا این برد با همین تونی الیورا برای این تیم بدست امده است.
تراکتور سازان با ۱۴ گل زده درمقابل ۹ گل خورده برتری اماری را به نفع خود رقم زده اند. مسی ها در ۵ بازی خانگی خود ۲برد و۲ تساوی را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.
هر دو تیم یک فصل حضور در لیگ قهرمانان اسیا را تا انجام دیدار فینال ۲۵ بهمن ماه ۹۲ در کارنامه افتخارات خود به ثبت رسانده اند.