به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:جام حذفیفوتبال - مرحله نیمه نهایی
ورزشگاه آزادی
داور: تورج حق وردی
کارت زرد:
محمد قاضی - علیرضا ابراهیمی
ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، علیرضا واحدی نیکبخت، پژمان نوری، جی لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان، سیاوش اکبرپور، مهرداد اولادی(آرش برهانی ۵۷) و محمد قاضی
سرمربی: امیر قلعه نویی
ترکیب مس کرمان:
حسن رودباریان، میلاد جهانی، محمد آبشک، احمد رضا زنده روح، پویا سیف پناهی، هادی تامینی، مجتبی ترشیز، فرهاد سالاری پور، فرزاد حسین خانی، مصطفی شجاعی و ادینیو
سرمربی: لوکا بوناچیچ
شرح گل:
دقیقه ۸: لوسیانو ادینیو از روی یک ضربه ی آزاد توانست به زیبایی دروازه را باز کند. او ضربه اش را از زیر دیوار دفاعی استقلال ها رد کرد.
دقیقه ۱۴: سانتر تیموریان در یک فعل و انفعال در دهانه ی دروازه به امیرحسین صادقی رسید و ضربه ی سر این بازیکن به تور دروازه چسبید
دقیقه ۸۶: روی اشتباه نیکبخت یک ضد حمله ی خوب برای مسی ها بوجود آمد که سرانجام این ضد حمله را ادینیو با یک ضربه ی محکم به گل تبدیل کرد
شرح بازی:
برخلاف انتظار این تیم مس بود که بازی را تهاجمی آغاز کرد و لوسیانو ادینهو دقیقه ۷ ضربه خطا در پشت محوطه جریمه را به تور دروازه رحمتی و استقلال دوخت. با این گل شاگردان قلعه نویی به خود آمدند و حملات استقلال هم آغاز شد. امیر حسین صادقی در دقیقه ۱۲ به شادی مسی ها خاتمه داد و روی یک ضربه ایستگاهی ارسال شده با ضربه سر گل تساوی آبی پوشان را وارد دروازه رودباریان کرد.

بعد از این گل باز هم حمله در دستور کار استقلال و ضد حمله در متن برنامه بازی مس قرار داشت اما رد و بدل شدن ۲ گل زودهنگام احتیاط دو تیم را هم افزایش داده بود تا تجمع در میانه میدان و دل بستن به ارسال های بلند به سیاست غالب بازی در دقایق میانی نیمه نخست تبدیل شود. دقیقه ۲۵ ناگهان موج حمله تیم مس درون محوطه جریمه استقلال با چند رفت و برگشت به شوت ترشیز ختم شد که رحمتی توپ را مهار کرد.

بعد از افت بازی تنها در دقیقه ۴۴ بود که شوت ادینیو یخ بازی را آب کرد که این توپ را هم رحمتی به زحمت دفع کرد تا در نهایت نیمه نخست با تساوی یک بر یک تمام شود.

در نیمه دوم بازی به جز چند شوت به دروازه و درگیری های میانه میدان اتفاق خاصی نداشت و گویا دو تیم از همان ابتدای نیمه دوم خود را برای رفتن بازی به وقت اضافه آماده کرده بودند با این حال در دقایق پایانی همه چیز عوض شد و ادینیو در دقیقه ۸۵ با استفاده از ضد حمله تیمش گل دوم خود و مس را به ثمر رساند تا تیمی که برای بقا در لیگ برتر تلاش می کند با برتری ۲ بر یک در این دیدار به فینال جام حذفی راه پیدا کند.

بدین ترتیب مس ۲۵ بهمن در دیدار نهایی جام حذفی به مصاف تراکتورسازی خواهد رفت. میزبان این دیدار فردا با قرعه کشی مشخص می شود.
بهترین بازیکن:
بدون شک بهترین بازیکن این دیدار، ادینیوی برزیلی بود. او که در فاصله ی ۴ روز سه گل به استقلال زد به تنهایی این تیم را از رویای جام دور کرد.