به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی با تیمتراکتورسازیحق میزبان را برد دانست. به زعم او تنها سوشا مکانی از بین بازیکنانش خوب عمل کرد و بقیه در حد و اندازه های خود ظاهر نشدند. البته او نقش کریمی در این شکست را بسیار پر رنگ دید.
توضیح در مورد بازی
چیزی که مردم تبریز دوست داشتند به آن رسیدند و فینالیست شدن تراکتور را به مردم تبریز تبریک می گویم. ما می توانستیم برنده بازی امروز باشیم و این باخت دلیل نامشخصی دارد. البته چمن ورزشگاه وضعیت خیلی بدی داشت و هر دو تیم را وادار به بازی هوایی می کرد که تیم تراکتورسازی از ما سرتر بود.
گل انها درست بود؟
من شنیدم که گل تیم تراکتورسازی مشکوک به آفساید بود. امیدوارم که آفساید نباشد ولی در هر صورت مبارک تراکتورسازی باشد چون اگر آفساید هم باشد دیگر نمی توان کاری کرد.
چرا باختید؟
اصلی ترین دلیل باخت بازی امروز خودمان هستیم. امروز بچه ها خیلی کم رمق بودند. ما پرونده جام حذفی را به طور کلی بستیم و از این بازی تجربه لازم را کسب کردیم و به کمک تجربه بازی امروز روی لیگ برتر تمرکز می کنیم.
بهترین بازیکن فولاد چه کسی بود؟
به نظر من امروز بهترین بازیکن تیم ما سوشا مکانی بود و بقیه اصلا خوب کار نکردند. من اگر ۵ یا ۶ تعویض دیگر داشتم این تعویض ها را هم انجام می دادم.
دلیل خوب بازی کردن کریمی؟
انگیزه ای که کارلوس کی روش به علی کریمی داده بود خیلی به ضرر تیم ما شد. علی کریمی بازیکن بزرگی است اما علی کریمی که امروز دیدم خیلی متفاوت تر از روزهای قبل بود. آقای کی روش به عنوان یک مربی حرفه ای صحبتی را عنوان می کرد که باعثمی شود که علی کریمی امروز آنقدر خوب کار کند و در حالت کلی کی روش انگیزه خاصی به کریمی داد. ای کاش این انگیزه را نگه می داشت و فردا به علی کریمی می داد!