ملت ایران: " مانوئل ژوزه " که تیمش با پیروزی برابر راه آهن از نظر روحی در شرایط بهتری نسبت به هفته های ابتدایی لیگ قرار گرفته است، ضمن بیان این مطلب افزود: باید بازی بعدی را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا تیم به آرامش کامل برسد و بازیکنان در سایه آرامش، توانایی صد در صد خود را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: بازیکنان برابر راه آهن نمایش خوبی داشتند ولی پرسپولیس می تواند بهتر از این باشد. برای عالی شدن باید بیشتر تلاش کنیم. مسابقات زیادی را پیش رو داریم و باید بازی به بازی بهتر بشویم.

سرمربی پرسپولیس درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس تصریح کرد: مدافعان ما عالی کار می کنند. وقتی یک تیم گل نمی خورد، همه با هم تلاش می کنند. تیم ما گل نمی خورد چرا که همه خطوط درگیر هستند. جدا از مدافعان و هافبک های دفاعی، هافبک های کناری و حتی مهاجمان در این کار سهیم هستند. وضعیت دفاعی تیم، کلی تغییر کرده است و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

از ژوزه می پرسیم که آیا در کنفرانس خبری گفته است که استفاده از شهاب گردان ریسک است؟ که وی توضیح داد: من و همه اهالی فوتبال می دانیم که شهاب دروازه بان خوبی است و من برای او احترام زیادی قائل هستم. او به هر حال دروازه بان تیم ملی ایران بوده و در باشگاه قبلی خودش تا نایب قهرمانی آسیا بالا رفته است. این مساله نشان دهنده توانایی و قابلیت اوست اما در جایی مثل پرسپولیس رقابت کاملا فشرده است. نیلسون هم در بازی ها عملکرد خوبی داشته است. هر وقت فرصت به گردان برسد قطعا خودش را نشان خواهد داد. ما همچنین امیر عابدزاده را هم داریم که دروازه بان خوبی است. من بحثریسک کردن را هم درباره بازیکنان جوان گفتم.

سایت باشگاه پرسپولیس در پایان مصاحبه اش با سرمربی سرخپوشان نوشته: ما این سوالات را در حالی از مانوئل پرسیدیم که یک ساعت به شروع تمرینات مانده بود و نمی خواستیم بیشتر وقت سرمربی پرسپولیس را بگیریم. فقط از او پرسیدیم که آیا برای بازی های بعدی سورپرایزی دارد یا نه که به مزاح گفت: با مسی صحبت کردم اما گفت به پرسپولیس نمی آید.

مهر