به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: امید عالیشاه اظهار داشت: اینآسیب‌دیدگیخیلی بد روی اعصاب من رفته است. باورم نمی‌شود که برای سومین بار از ناحیههمسترینگمصدومشدم. این دفعه که چند بازی هم کردم. گفتم دیگر تمام شد، اما ناغافل در این بازی باز هم دچار آسیب‌دیدگی شدم. در واقع این دفعه روح و روان من پاره شد، نه عضله همسترینگ. مانده‌ام با این همسترینگ چه کنم.

وی ادامه داد: در طول دوران فوتبال مصدومیت از این دست نداشتم. عضله همسترینگ طوری است که در استارت‌ها و سرعت خیلی تحت فشار قرار می‌گیرد. من هم که آرام و قرار ندارم. اینقدر ورجه وورجه کردم تا دوباره کار دست خودم دادم. بعد از بازی‌هایی که کردم اصلا فکر نمی‌کردم دوباره این اتفاق روی بدهد. در یک صحنه همانجا که استارت و بعد توی سر توپ زدم و دوباره شوک دادم که فرار کنم یک لحظه احساس کردم عضله پایم جمع شد و بعد ول کرد. همانجا بود که این اتفاق روی داد.

هافبک سرعتیپرسپولیسدرباره شرایط خود خاطرنشان کرد: حداقل ۳،۴ هفته‌ای طول می‌کشد تا مشکل برطرف شود، باید خودم را از نظر روحی حفظ کنم و به طور حتم با قدرت بر می‌گردم. این هم بدشانسی ما بود که برایم قابل توضیح نیست، اما امیدوارم دیگر تکرار نشود. خودم قول می‌دهم که دیگر این اتفاق نیفتد ولی باید دید نظر جناب همسترینگ چیست؟

وی درباره شرایط تیم بعد از ناکامی‌ها در پنج بازی اخیر تصریح کرد: این چند هفته برای ما داستان عجیب و غریبی شد. یک دفعه همه مشکلات، حاشیه‌ها و اتفاقات با هم روی دادند. از یک طرف مشکلات مالی بود. از سوی دیگر حاشیه‌هایی که برای بعضی بچه‌ها و تیم بوجود آوردند. در این مدت اتفاقات مدیریتی هم داشتیم ولی فکر می‌کنم از این هفته شرایط تغییر می‌کند. احساسم که این را می‌گوید، ما اگر ۶ بازی بعدی را ببریم حتما قهرمان می‌شویم.

عالیشاه درباره محتمل بودن چنین نتیجه‌ای خاطرنشان کرد: این بازی با سپاهان خیلی مهم است. با پیروزی در آن به دور رقابت بر می‌گردیم. مشکلات هنوز وجود دارد ولی بچه‌ها دلشان برای یک فصل زحمتی که کشیده‌اند می‌سوزد. بد موقعی برای ما مشکل و حاشیه درست شد ولی الان چیزی برای از دست دادن نداریم و از این هفته برای گرفتن تمام ۱۸ امتیاز بعدی تلاش می‌کنیم.