به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:بارسلونادرنوکمپشکست را به یک پیروزی قاطع تبدیل کرد و به نیمه نهایی جام حذفی رسید. آنها در مجموع ۹ بر ۲ لوانته را بردند. حریف آنها در مرحله نیمه نهایی رئال سوسیه داد یا راسینگ سانتاندر خواهد بود.
لیونلمسیدر این مسابقه استراحت کرد. لوانته بازی رفت را چهار بر یک باخته بود، اما در زیر بارش بسیار سنگین شهر بارسلونا در دقیقه ۹ به گل اول رسید. روی یک کرنر بود که لوکاس وینترا به هوا پرید و ضربه سری زد که داشت با اختلاف به بیرون می رفت اما با برخورد به سرجی روبرتو، که پشت به توپ بود، به درون دروازه رفت. وینترا در حالی این ضربه را زد که کارلس پویول پیراهنش را کشیده بود.
تماشاگران که به دلیل اوضاع نامساعد جوی زیاد ورزشگاه را پر نکرده بودند در دقیقه ۲۸ شاهد گل مساوی تیمشان شدند. آدریانو پاس سسک فابرگاس را گرفت و از فاصله ۲۵ متری با پای چپ گلی زد که مانند دیگر گل های این مدافع برزیلی زیبا و تماشایی بود.
سپس در دقیقه ۴۴ روی کرنر دقیق کریستین تئیو بود که پویول با ضربه سری قدرتمند توپ را به گل تبدیل کرد.
گل سوم در دقیقه ۵۰ از راه سید. پاس عالی تئیو به مارتین مونتویا رسید، ضربه او از زاویه ای بسته را خاوی خیمنس نتوانست کنترل کند و توپ در دهانه دروازه به الکسیس سانچس رسید تا او گل سوم را بزند.
دو دقیقه بعد الکسیس گل دیگری زد. شوت آدریانو به وینترا برخورد کرد و با دفع ناقص خیمنس به تیر افقی خورد، و در برگشت در حالی که خیمنس تلاش می کرد توپ را بگیرد الکسیس توپ را به گل تبدیل کرد.
فابرگاس در دقیقه ۶۸ روی پاس الکسیس و با شوتی خوب از بین پاهای خوان فران توپ را وارد دروازه خیمنس کرد. او لحظاتی بعد جایش را به ابراهیم آفلای داد که تاتا مارتینو تلاش می کند او را به اوج برگرداند.