به گزارش ملت ایران به نقل از مهر، محمد رویانیان در خصوص جذب ساموئل در نیم فصل رقابت های لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق گفت: اخبار زیادی درباره معاوضه یک بازیکن پرسپولیس با ساموئل منتشر می شود، این موضوع باعثشده که بازیکنان ما دچار مشکل شوند، بنابر این لازم است اعلام کنم که اقدامات اولیه برای به خدمت گرفتن ساموئل در نیم فصل صورت گرفته است. ما مذاکرات و توافقاتی با باشگاه استقلال داشته ایم اما هنوز چیزی قطعی و صد در صد نشده است.

وی درخصوص معاوضه ساموئل با یک بازیکن پرسپولیس افزود: چنین چیزی صحت ندارد و قرار نیست ما یکی از بازیکنان خودمان را با ساموئل معاوضه کنیم و تاکنون هیچ مذاکره ای در این خصوص انجام نشده است.

رویانیان درباره کریم انصاریفرد و ایمون زاید به سایت این باشگاه گفت: به هیچ عنوان این دو بازیکن را از دست نمی دهیم. آنها پرسپولیسی هستند و مورد علاقه هواداران. انصاری فرد و زاید بازیکنان خوبی هستند که نمی خواهیم آنها را از دست دهیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اخباری که مبنی بر جدایی شهاب گردان و سامان آقازمانی در برخی رسانه ها مطرح شده، تصریح کرد: ما قصد معاوضه سامان آقازمانی را نداریم ضمن اینکه شهاب گردان دروازه بان توانمندی است که لیاقت و شایستگی های زیادی دارد. اتفاقا هم با مانوئل و هم با کی روش درباره شهاب گردان صحبت کردم و او انشاءا… به آنچه که لیاقت آن را دارد، دست پیدا می کند.

وی در خاتمه تاکید کرد: در جمع بازیکنان پرسپولیس از نگاه حرفه ای و صبورانه گردان تقدیر کردم چون او فرصت بازی کردن پیدا نکرده اما هرگز حاشیه ای برای تیم بوجود نیاورد که این موضوع قابل تقدیر است.