به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: باشگاهرئال مادریدبا انتشار بیانیه ای، ادعاهای اخیر در مورد نقش این باشگاه در انجام تحقیقات درباره انتقال نیمار از سانتوس به بارسا را تکذیب کرد.
تحقیق دادگاه عالیاسپانیادر مورد احتمال اختلاس در جریان انتقال ستاره جوان برزیلی به بارسا، در نهایت به استعفای ساندروروسل، رئیس باشگاه بارسلونا منجر شد.
چند روز قبل جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس جدید باشگاه کاتالانی، فاش کرد که ۴۰ میلیون یورو از ۵۷ میلیون یورویی که برای انتقال این بازیکن هزینه شده، به والدین او پرداخت شده است.
پس از ان، یک روزنامه نگار کاتالانی به نام ژاوی بوش، ادعا کرد که رئالی ها در تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفت، نقش داشتند؛ ادعایی که باشگاه مادریدی به شدت رد کرد.
در بیانیه این باشگاه آمده است: " با توجه به اظهارات اخیر از سوی ژاوی بوش، روزنامه نگار رادیو RAC ۱، فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال، مایل است مسائلی را توضیح بدهد:
۱ - این ادعا که رئیس باشگاه رئال مادرید در تحقیقاتی که توسط قضات در مورد ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسا، انجام شد، دخالت داشت، ادعایی کاملا بی مورد و بیهوده است.
۲ - رئیس باشگاه رئال مادرید از روزنامه نگاری که چنین ادعایی را مطرح کرده می خواهد که بلافاصله ادعاهایش را تصحیح کند.
۳ - اگر این کار صورت نگیرد، رئیس باشگاه رئال برای دفاعی از مقام و حریم شخصی اش، علیه این روزنامه نگار شکایت خواهد کرد. شکایت نامه اولیه برای وکلا فرستاده شده است.