به گزارش سرویسورزشیملت ایران: جدال امشب تیم السد قطر با بازگشت رائول گوانزالس پس از سه هفته مصدومیت با تیم ام صلال کهپژمان منتظریدر قلب دفاع آن حضور دارد، دیدنی است.
تیم ام صلال که از زمان به خدمت گرفتن پژمان منتظری ازاستقلالایران دگرگون شده وسه برد پیاپی درلیگ ستارگان قطر داشته امشب(سه شنبه شب) سعی دارد به روند پیروزی های اخیر خود در دیدار با تیم السد ادامه دهد.

ازسوی دیگر السد با بازگشترائولکه گلزن اول این تیم است تلاش دارد با برتری در این دیدار در کورس قهرمانی با تیم های صدرنشین لخویا و الجیش باقی بماند.

در ادامه هفته هفدهم همچنین تیم الاهلی که از زمان حضور مجتبی جباری در این تیم از انتهای جدول به رتبه چهارم صعودکرده دیداری حساس با تیم العربی دارد.

اولی اشتلیگه مربی العربی گفته، دیدار با تیم متحول شده الاهلی در شرایط فعلی بسیار دشوار است.

میلان ماچالا مربی الاهلی نیز اظهار داشته که بازیکنان الاهلی درصدد انتقام از شکست ۴ بر یک این تیم مقابل العربی در نیم فصل نخست هستند.

ماچالا افزود: درابتدای فصل مقامات الاهلی خواهان خارج کردن تیم از انتهای جدول وحفظ آن در لیگ ستارگان بودند اما اکنون که در دایره رقابت دربالای جدول قرارگرفته ایم نگرش آنها نیز تغییر کرده و امید فراوانی به قرارگرفتن درجمع چهار تیم بالای جدول درپایان لیگ ستارگان باشگاه های این کشور دارند.