به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:پرویزمظلومیسرمربی سابقمس کرمانبا انتشار بیانیه ای، دلایل جدایی خود از این تیم کرمانی را توضیح داده است. مظلومی می گوید احساس می کرده با وضع موجود نمی تواند کمکی به این باشگاه کند.
این بیانیه که شامل اولین حرفهای مظلومی بعد از جدایی از مس است را بخوانید:
اگرچه شاید جدایی ام از مس تلخ بود اما امیدوارم با ماندن مس در لیگ برتر این تلخی به شادکامی تبدیل شود.
در ابتدای رفتنم به مس خدا می داند که پیشنهادهایی از سایر تیم ها داشتم. اما چرا مس و شهر عزیز کرمان؟ من با مس و کرمان خاطرات خوبی داشتم و شهر کرمان را شهر خودم می دانستم. مردم آنجا آنقدر به من لطف داشتند که وقتی با پیشنهادی از مس روبه رو شدم با اینکه پذیرفتن این تیم با شرایطی که داشت یک ریسک بود، اما به عشق همان مردم پذیرفتم تا به مس بروم و خدمتگزار مردم عزیز کرمان باشم و خدا می داند در این راه به تنها چیزی که فکر نکردم مسائل مالی بود و من فقط و فقط برای موفقیت مس تلاش کردم.
البته من دوست داشتم از ابتدای فصل به مس میرفتم و این تیم را خودم می بستم ولی خب این قسمت نبود و خواست خدا این بود که من تیمی را تحویل بگیرم که با افکار من بسته نشده است.
بای اعتراف کنم وقتی دیدم بازیکنان ما یکی پس از دیگری مصدوم می شوند و بیش از این نمی توانم کمکی به تیم مس بکنم و وقتی دیدم مردم عزیز کرمان با محبتشان مرا شرمنده خودشان می کنند وقتی دیدم محبتشان را نمی توانم پاسخ دهم تصمیم گرفتم از این تیم جدا شوم.
خدا می داند ۲ماه پیش وقتی شرایط را اینطور دیدم می خواستم از مس جدا شوم اما با پافشاری آقای کهندل و ایرانمنش ماندم تا به مردم خدمت کنم اگرچه می دانستم کار خیلی سختی داریم
با اینحال من دست تک تک مردم کرمان را که فداکارانه از من حمایت کردند و به تیم شهرشان انرژی دادند می بوسم و از صمیم قلب برای همکارم آقای لوکا بوناچیچ آرزوی موفقیت می کنم و امید دارم که او بتواند این تیم خوب و بزرگ را در لیگ حفظ و شادی را به مردم کرمان هدیه کند. چرا که کرمان لیاقت داشتن یک تیم در لیگ برتر را دارد و حیف است مردم عزیز کرمان در سکوهای ورزشگاه های باهنر در لیگ برتر دیده نشوند.
مظلومی در این بیانیه همچنین از مدیران مس تشکر کرده است…