به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سرمربی تیم ملیایراندرباره حضورش در ایران به خبرنگار شبکه تلویزیونی یورو اسپرت جواب داد.
کارلوس کی روشدر پاسخ به این سئوال که چطور مربی ای مثل او که سابقه نشستن روی نیمکت تیمهایپرتغال، رئال مادرید و منچستر را دارد، سرمربی ایران شده، گفت: درست است که ایران شهرت پرتغال را در دنیای فوتبال ندارد اما این کشور این موقعیت را به من داد که دوباره درجام جهانیحاضر باشم. مسئولیت سنگینی روی شانه هایم احساس می کنم و ۸۰ میلیون ایرانی از من و شاگردانم انتظار دارند "
کی روش در ادامه این گفتگوی سه دقیقه ای، درباره حریفان تیم ملی در جام جهانی صحبت کرده است: " نیجریه را خیلی خوب می شناسم. من در قاره افریقا به دنیا آمده ام و به خوبی می دانم که بازیکنان نیجریه ای به لحاظ فیزیکی بسیار قدرتمند هستند. آرژانتین هم یکی از مدعیان قهرمانی است که بازیکنان این تیم نیازی به تعریف من ندارند. بازی با آنها برای ما یک فرصت ویژه است " از دید کی روش بازی با بوسنی مهم ترین بازی تیم ملی خواهد بود: " آخرین بازی ما می تواند مهم ترین و حیاتی ترین بازی مان باشد. ایرانی ها عاشق فوتبال هستند. در پایتخت این کشور یک استادیوم بزرگ وجود دارد که هر از گاهی صد هزار نفر برای دیدن مسابقات به آن می آیند. می خواهیم هوادارانمان را با انجام بازیهای خوب در برزیل خوشحال کنیم."