به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: آرین روبن، ستاره هلندیبایرن مونیخ، معتقد است سرنوشت قهرمانی در رقابت های این فصلبوندس لیگا، تنها در دست خودشان است.
بایرنی ها این هفته مقابل مونشن گلادباخ به پیروزی ۲-۰ رسیدند تا با توجه به شکست بایرلورکوزن، تیم دوم جدول، مقابل فرایبورگ، برتری شاگردان گواردیولا در صدر جدول به ۱۰ امتیاز افزایش پیدا کند.
روبن معتقد است اکنون سرنوشت قهرمانی تنها در دست آنها قرار دارد.
او به بخش آلمانی سایت گل گفت: " فکر می کنم در راه قهرمانی، ما بزرگترین دشمن خود ما هستیم.
ما فاصله زیادی با حریفان پیدا کرده ایم و اینکه در این جایگاه بمانیم، دست خودمان است. ما از شرایط فعلی بسیار خوشحال هستیم.
پیروزی مقابل مونشن گلادباخ بسیار مهم بود. آنها تا پیش از دیدار جمعه، در ۸ دیدار خانگی به پیروزی رسیده بودند و در دو دیدار دیگر مساوی کرده بودند."
روبن بعد از ۷ هفته غیبت به دلیل آسیب دیدگی، در دیدار این هفته بازی کرد اما خود تایید کرد که هنوز به ۱۰۰ درصد آمادگی نرسیده است.
" به دلیل مصدومیت ۷ هفته نبودم و اکنون می توانم از بازگشتم راضی باشم. مصدومیتی جدی بود اما من در طول ریکاوری کاملا با آرامش کار کردم.
قبل از تعطیلات زمستانی، همه چیز به خوبی پیش می رفت تا اینکه با دروازه بان آگسبورگ برخورد کردم.
نیاز به تمرین دارم تا بتوانم ریتم بازی ام را به دست بیاورم زیرا هنوز ۱۰۰ درصد آماده نیستم. تنها به دلیل مصدومان زیادی که داشتیم مقابل گلادباخ بازی کردم. "