به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:علی داییپس از شکست تیمش برابر فولاد خوزستان در مرحله یک چهارم نهایی حذفی اظهار داشت: هر ۲ تیم بازی خوب، جذاب و مردانه‌ای را ارائه کردند ولی به عقیده من اگر باهوش بودیم می‌توانستیم در همان ۱۲۰ دقیقه کار را تمام کنیم.

وی با یادآوری اینکه تیمش در تمرینات برای زدن ضربات پنالتی تمرین کرده بود، گفت: در طول بازی به ویژه در ۱۵ دقیقه دوم وقت‌های اضافه شانس‌هایی داشتیم که تبدیل به گل نشد.

سرمربی تیمپرسپولیسدر خصوص شایعاتی مبنی بر جدایی او از این تیم پس از شکست مقابل فولاد خوزستان گفت:

کاری به شایعات ندارم و با تمام قدرت کار خود را ادامه می‌دهم. من تصمیم‌گیرنده نیستم بلکه باشگاه است که در این خصوص تصمیم می‌گیرد.

دایی بیان کرد: ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا در بازی‌های باقی‌مانده لیگ حداکثر امتیاز را کسب کنیم و به اهداف خود برسیم، زیرا بازی‌های این هفته لیگ نشان داد که هیچ تیمی را نمی‌توان از قبل به عنوان تیم قهرمان معرفی کرد.

وی همچنین اظهار داشت: تیم ما اگر به دنبال ارتقای جایگاه خود است دیگر نباید اشتباه کند و باید از تمام فرصت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: تیم ما امروز مستحق شکست نبود و می‌توانستیم بازی را به سود خود به پایان برسانیم. ما مدیون مردم هستیم و باید تمام توان خود را بگذاریم تا در لیگ نتیجه بگیریم.

دایی خاطر نشان کرد: تیم پرسپولیس مدت‌ها است که مشکلاتی دارد ولی در این باره لزومی نمی‌بینم صحبتی کنم. همین مشکلات در روند تیمی ما تاثیرگذار بود.

وی افزود: تیم فولاد جزو بهترین‌ تیم‌های باشگاهی کشور است که در ۲ بازی گذشته شرایط سختی را به ما تحمیل کرده است. این تیم بازیکنان جوان و خوبی دارد و امیدوارم فرکی بتواند با این تیم موفق شود.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: نفراتی که پنالتی زدند در تمرینات آمادگی خود را به خوبی نشان داده بودند و عملکرد خوبی داشتند ولی متاسفانه هر ۳ بازیکن ما خلاف این را ثابت کردند.

دایی در خصوص اعتراض هواداران پرسپولیس به مشکلات فنی این تیم گفت: در خصوص مسائل فنی تنها من نظر می‌دهم، زیرا اگر بازیکنان دیگری پنالتی می‌زدند ممکن بود بازهم خیلی‌ها اعتراض کنند.