به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مراسم قرعه‌کشی مسابقاتوالیبال قهرمانی جهان۲۰۱۴ ساعت ۱۸:۳۰ دوشنبه ۷ بهمن ماه با حضور رئیس و مسئولین فدراسیون جهانی والبیال و میزبان، روسا، نمایندگان و سرمربیان ۲۴ تیم حاضر در این رقابت‌ها در ورشوی لهستان برگزار می‌شود که دکتر محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال و خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی کشورمان به نمایندگی از ایران در این مراسم شرکت خواهند کرد.

دکتر داورزنی بامداد دوشنبه تهران را به مقصد ورشو ترک کرد و چهارشنبه به کشور بازخواهد گشت. خولیو ولاسکو نیز از ایتالیا به لهستان سفر می‌کند و در ورشو به داورزنی می‌پیوندد.

در حاشیه این مراسم رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی کشورمان به منظور بررسی برنامه‌های تیم ملی در سال آینده با هم دیدار و گفتگو خواهند کرد.

همچنین انجام مذاکرات و رایزنی‌های لازم با روسا و نمایندگان فدراسیون‌های کشورهای صاحب‌نام والیبال دنیا برای تدارک دیدارهای دوستانه با تیم ملی کشورمان از دیگر برنامه‌های داورزنی در این سفر می‌باشد.

لازم به ذکر است رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان از ۱۲ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ با شرکت ۲۴ تیم از سراسر دنیا در لهستان برگزار خواهد شد.