به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: احمدرضاعابدزادهظهر امروز برای حل مشکل مالیاتی اش به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد و مشکلی که به خاطر عدم پرداخت مالیاتش از سوی باشگاه به وجود آمده را با بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه در میان گذاشت.
منتقمی برای بررسی مشکل مالیاتی عابدزاده خواستار دریافت گزارش مالی پرداختی ها به مربی اسبقپرسپولیسشد. عاشوری مدیر مالی باشگاه پس از بررسی های انجام شده تایید کرد در فصلی که عابدزاده به عنوان مربی دروازه بان ها با پرسپولیس همکاری داشته مالیات تکلیفی وی از پرداختی اش کسر شده و قرار بوده باشگاه وجوه کسر شده را به اداره دارایی پرداخت نماید اما به علت برخی مشکلات مالی این اقدام صورت نگرفته!
درپی تاییدیه مدیر مالی باشگاه نامه ای در اختیار عابدزاده قرار داده شد و به اداره دارایی اعلام شد که عابدزاده مالیات خود را پرداخت کرده و باشگاه از دریافتی های وی میزان مالیات را کسر کرده و مبلغ ۲۰ میلیون تومان مالیاتی که برای وی در نظر گرفته شده جزو تعهدات باشگاه به اداره دارایی محسوب می شود.
عابدزاده پس از ملاقات با منتقمی دقایقی باعلی پروینسرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد. عابدزاده مسئولیت جدید را به علی پروین مربی سابقش تبریک گفت