به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مجید صالح پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل ذوب آهن به جای قلعه نویی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
دلیل نیامدن امیر به نشست
عذرخواهی می کنم کهقلعه نویینیامد. او باید در این نشست حاضر می شد که کسالت داشت و نیامد. من در خدمت شما هستم. عرایض خودم را به چند بخش تقسیم می کنم. با تیمی مثل ذوب آهن که شرایطش مشخص است و نباید در این جای جدول باشد. بازی درگیرانه و فیزیکی بود. شرایط ما را هم دیدید؛ روی نیمکت شرایطی داشتیم که نمی توانستیم از همه بازیکنان استفاده کنیم. غلام نژاد و بیک زاده محروم بودند و خسرو حیدری هم مصدوم شد.
حماسه افریدیم
گاهی اوقات می گویم که حماسه یعنی چه؟ با شرایطی که تیم ما دارد و نوسان بازیکن داریم. بازیکنان ما زحمت کشیدند. درود به شرف همه بازیکنان که زحمت کشیدند و تمام تلاش شان را کردند. ما مجموعه ساکت و بی صدایی هستیم و ما هم بلدیم که فشار روانی وارد کنیم و وقتی گل می خوریم داوری را زیر سوال ببریم. فشاری که در این هفته به ما آوردند مشخص است که تیموریان از دقیقه یک چطور باید بازی کند. سعی می کنیم به پاک ترین شیوه به بازی ها ی مان ادامه بدهیم و صدر جدول بمانیم. بدون اینکه بخواهیم قهرمانی را تحت هر شرایط به دست بیاوریم و ما هم سایت داریم و روزنامه داریم و ابزار رسانه در اختیار داریم اما این کار را نمی کنیم اما علیه ما این کار را می کنند اما در این هفته فشار زیادی به ما وارد کردند.
داوری بازی
داوری تحت فشار قرار گرفت، من تخصص داوری ندارم ولی داوری را تحت فشار قرار می دهند در این یکسال و نیمه که در استقلال بودم یکبار در مورد داوری حرف نزدم نمی خواهم بگویم که گر نخواهی شوی رسوا همرنگ جماعت شو! از بازی های آینده امیدواریم مصدومان ما برگردند و تلاش می کنیم در هر دو جام قهرمان شویم و تشکر کنیم از هواداران که ما را حمایت کنند و به عنوان یک برادر کوچک تر می گویم نیاز به حمایت داریم. در شهرستان ها هواداران به ما کمک می کنند اما در تهران توقع داریم که در بازی ها بیشتر به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند. در این بازی تا دقیقه ۹۳ ما را حمایت کردند اما باید بیشتر به ورزشگاه بیایند و در این شش هفته پایانی نیاز داریم که تلاش دو چندانی داشته باشیم.