به گزارش سرویسورزشیملت ایران: جام حذفی به دو قدم پایانی رسیده و حالا تراکتورسازی منتظر است تا یکی از دو تیم فولاد یا پرسپولیس را در نیمه نهایی ملاقات کند.
برای پرسپولیس و فولاد اما این یک بازی بزرگ است؛ مسابقه ای که به خصوص برای پرسپولیس حکم مرگ و زندگی دارد و باخت در این بازی نه به منزله از دست دادن یک جام بلکه شاید بر باد رفتن آرزوهای یک فصل هواداران این تیم باشد.
پرسپولیس فردا در اهواز به میدان می رود تا امیدهایش برای فتح جام را زنده نگه دارد. آنها همین دو هفته پیش و در دقیقه ۹۰ شکست تلخی مقابل حریف جنوبی شان در لیگ برتر متحمل شدند و حالا برای جبران آن شکست و البته زنده نگه داشتن امیدهایشان به مصاف فولاد خواهند رفت.
فردا بار دیگر علی دایی روبروی مربی سابقش قرار می گیرد و این بار دیگر هیچ کس از آمار خیره کننده اش مقابل حسین فرکی نخواهد گفت. نمایش فولاد در مصاف با پرسپولیس کاری کرده تا بسیاری شانس پیروزی این تیم را بیشتر از پرسپولیس بدانند اما پرسپولیس هم بعد از چهار هفته ناکامی و فاصله از صدر جدول لیگ برتر اینجا همه چیز را نو و تازه می بیند.
پرسپولیس با یک غایب به اهواز خواهد رفت و رضا حقیقی را در اختیار نخواهد داشت اما فولاد همچنان شریفات را در اختیار دارد که در تمام بازی های اخیرش به پرسپولیس گل زده و مقابل قرمزها می درخشد.
بدون شک برد پرسپولیس در اهواز می تواند بار دیگر این تیم را زنده کند و به غیر از اینکه تیم دایی به دو قدمی جام خواهد رسید در ۶ هفته باقیمانده از لیگ هم همان تیم با روحیه و مقتدر هفته های ابتدایی نیم فصل دوم خواهد شد.
البته برای رسیدن به این مهم باید دید آیا دایی و شاگردانش بعد از باخت به گسترش فولاد و کمرنگ شدن امیدهایشان به قهرمانی در لیگ برتر موفق به ریکاوری روحی و ذهنی شده اند. آیا پرسپولیس در پیک بازی های فشرده حذفی و لیگ به لحاظ بدنی آنقدر آماده هست که در اهواز از پس فولاد بر آید؟ آیا بر خلاف بازی لیگ این بار تیم دایی موفق خواهد شد مجموعه تر و تمیز فرکی را تحت فشار قرار دهد و مزد برتری اش را بگیرد؟