ملت ایران: سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، معتقد است که تیم دیوید مویس هنوز از شانس قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر برخوردار است.
این مربی باتجربه بعد از ۲۶ فصل حضور روی نیمکت شیاطین سرخ و کسب ۱۳ قهرمانی در لیگ برتر، جای خود را به دیوید مویس داد اما هموطنش تاکنون نتوانسته نتایج خوبی با این تیم کسب کند.
اما سرالکس همچنان به موفقیت تیم مویس در لیگ برتر ایمان دارد؛ هرچند این تیم در حال حاضر ۱۴ امتیاز با آرسنال صدرنشین فاصله دارد.
او به اسکای اسپورت گفت: " منچستریونایتد م تواند هر کاری انجام بدهد. آنها فلسفه و تاریخچه فوق العاده ای دارند. آنها همیشه خوب کار می کنند.
باید این را گفت که منچسترسیتی خیلی خوب بازی می کند؛ در این بحثی نیست اما من همیشه فکر می کنند تیم هایی که در حال حاضر در صدر قرار دارند، باید شانس زیادی داشته باشند و فکر می کنم آرسنال شانس زیادی دارد.
خیلی ها منچستریونایتد را از جمع مدعیان قهرمانی خارج می داند اما هنوز نیم فصل دوم باقی مانده است. صحبت از پیوستن یکی دو بازیکن در بازار نقل و انتقالات زمستانی به تیم است. هر چیزی ممکن است رخ بدهد. "
فرگوسن همچنین تعداد زیاد مدعیان قهرمانی در لیگ برتر راعامل جذابیت آن دانست و گفت: " این اولین سالی است که ۶-۵ تیم در کورس قهرمانی هستند. لیگ فوق العاده ای است. من هر دقیقه از آن را دوست دارم.
ما لیگ فوق العاده ای داریم و باید به آن افتخار کنیم."