ملت ایران: فولادی های اهواز با بردن مس خودشان را به صدر رساندند و شاگردان حسین آقای فرکی خوشحالی را در آغوش گرفتند. اما شاید هیچ کس به اندازه آرش افشین خوشحال نباشد کسی که تا همین چند وقت پیش شرایط بدی را در سپاهان پشت سر می گذاشت اما او به تیم سابقش فولاد برگشت تا نه تنها به صدر جدول با فولاد برسد بلکه به نوعی امیدوار تر از قبل به تلاشش برای پوشیدن پیراهن تیم ملی ادامه دهد.
مصاحبه خبرنگار سایت گل با آرش افشین که کلاً کم حرف می زند را بخوانید.
بازی با مس؟
بازی خوبی بود، در این بازی ما به ۳امتیازش خیلی نیاز داشتیم و آقای فرکی هم از ابتدای هفته به ما می گفت که باید ببریم تا در کورس قهرمانی بمانیم.
ما همگی زحمت کشیدیم و برای بردن تلاش کردیم و خدا کمک کرد توانست به ۳امتیاز ارزشمند این بازی دست پیدا کنیم.
صدر جدول و قهرمانی؟
قطعاً ما پتانسیل بالایی داریم که الان اینجای جدول هستیم بازیکنان خوبی در اختیار داریم که با هدایت یک مربی خیلی خوب مثل حسین آقا کامل تر شده ایم، بچه های فولاد دیگر تقریباً با تجربه شده اند و می توانیم به قهرمانی برسیم اما فوتبال را نمی شود پیش بینی کرد و باید فقط تلاش کرد تا ببینیم خدا چه می خواهد.
فولاد امتیاز بازی های آسانتر را معمولاً از دست می دهد؟!
بله قبول دارم تیمی که می خواهد قهرمان شود باید تمام بازی ها را ببرد و بازی سخت و آسان برایش یکی باشد. در همین بازی با ذوب آهن ما می توانستیم برنده باشیم اما خب کمی بی دقت بودیم. البته این هم به تجربه برمیگردد که بازیکنان ما کم کم به مرز پختگی رسیده اند.
عطش آرش افشین برای کسب موفقیت؟
قطعاً من انگیزه زیادی دارم و به فولاد آمده ام تا هم به فولاد کمک کنم هم به خودم کمک کرده باشم، من اینجا هستم تا اتفاقات گذشته را فراموش کنم و برای کسب موفقیت و پیروزی فقط تلاش کنم البته در این راه انصافاً حسین آقای فرکی خیلی کمکم کردند و من خودم را مدیون ایشان می دانم و همچنین مردم عزیز که همیشه با تشویق ها و حمایت هایشان به من کمک کردند.
تیم ملی؟
خب اینکه آرزوی هر بازیکنی است آن هم در آستانه جام جهانی همه تلاش می کنند تا به این هدف بزرگ برسند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و با تمام وجود تلاش می کنم تا اگر قسمت شد و خدا خواست با تشخیص آقای کی روش بتوانم با پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی به کشورم خدمت کنم.