علی پروینکه امروز از سوی هیات مدیره به عنوان سرپرست موقت باشگاه انتخاب شد، در جمع خبرنگاران گفت: محمد رویانیان در این نشست اصرار داشت تا از مدیرعاملی کنار برود و اعضای هیات مدیره نیز این مساله را پذیرفتند، اما از وی خواستیم تا در هیات مدیره باقی مانده و به باشگاه کمک کند.
جالب اینکه پروین از قهرمانی در لیگ ناامید است. او می گوید: باید همه دست به دست هم داده و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم و درجام حذفی نیز به عنوان قهرمانی دست یابیم.
پروین درخصوص انتشار اخباری مبنی بر بدهی ۴۰ میلیارد تومانی پرسپولیس در زمان مدیریت رویانیان عنوان کرد: من هم این مساله را شنیده ام، ولی گمان نمی برم که بدهی باشگاه این مقدار باشد. به دنبال برطرف کردن این مشکل هستیم تا بازیکنان با رفع موانع و خیالی آسوده فقط به موفقیت تیم فکر کنند.
وی در پاسخ به این سوال که حضورش در باشگاه احتمال رفتن علی دایی را افزایش می دهد؟، گفت: همه اعضای کادر فنی با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد.
سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس تهران در خصوص حضور حسین هدایتی در هیات مدیره نیز گفت: چند نفر به هیات مدیره اضافه خواهند شد که به احتمال فراوان هدایتی یکی از این نفرات است.