ملت ایران: این چهارمین استعفای محمد رویانیان در طول دو سالی است که در سمتمدیرعاملی پرسپولیسمنصوب شده. اما این بار جدی تر از همیشه. بی پولی، بدهی ها انباشته شده، اعتراض بازیکنان، عدم حمایت وزارت ورزش همه دست به دست هم داد تا سرانجام مردی که عاشق دوربین و رسانه بود عطای کار در پر حاشیه ترین تیم ایران را به لقایش ببخشد.
از سوی دیگر وزیر ورزش هم در مصاحبه با اصحاب رسانه به گونه ای با این استعفا برخورد کرد که به نظر می رسد گودرزی چندان مشکلی با این مسئله ندارد اما سوال اصلی این است امروز وزارت ورزش با خط و مشی جدیدش، چه کسی را به عنوان مدیر عامل قرمزها انتخاب می کند.
از انجایی که گودرزی خودش از قشر دانشگاه است گفته می شود علاقه زیادی دارد تا بیشتر از پیشکسوتانی در این سمت استفاده کند که دارای مدرک اکادمی هستند. از این رو افشین پیروانی و دکتر دادکان از گزینه های اصلی او به شمار می روند. اما این دو که هر دو از پیشکسوتان قرمز هم به حساب می آیند امروز در مصاحبه هایی جداگانه اعلام کردند در چنین شرایطی علاقه ای به حضور در باشگاه پرسپولیس را ندارند. گزینه دیگر علی پروین است. او از حیثمدرک اکادمی دقیقا در نقطه مقابل این دو است اما کاریزمای پروین وجه تمایز او با دیگران به حساب می آید مخصوصا در چنین برهه ای که تیم بیشتر از مدیر محتاج ناظم است. پروین بارها اعلام کرده که حاضر است مدیرعامل پرسپولیس شود. حبیب کاشانی هم از گزینه های امتحان پس داده به حساب می آید که عنوان شده از سوی وزارت ورزش به او پیشنهاداتی شده است.
اما امیر عابدینی هم از افرادی است که شانس خوبی را برای این پست دارد. او یکی از موفق ترین مدیران عامل تاریخ پرسپولیس بوده که دوره طلایی اواسط دهه هفتاد به واسطه مدیریت او خلق شد. پیش از این هم خودش چندبار اعلام امادگی کرده بود که حاضر است به تیم سابقش خدمت کند.
در چنین وضعیتی شما هواداران پرسپولیس ترجیح می دهید کدام یک از این افراد جانشین رویانیان شود. به نظر شما آیا زمانش نرسیده تا یکی مثل محمد دادکان سرانجام مدیر پرسپولیس شود؟ از سوی دیگر در بین همه این گزینه ها دایی رابطه بهتری را با او دارد.