ملت ایران:زوپلا، اسپانسر باشگاهوست بروم، اعلام کرد به دلیل حرکت جنجالی اخیر نیکلاسآنلکا، قراردادش را با این باشگاه تمدید نخواهد کرد.
این وب سایت املاک و مستغلات امروز اعلام کرد که بعد از حرکت جنجالی اخیر آنلکا که به حرکت " کونل " یا سلام نازی برعکس شهرت دارد، در مورد همکاری شان با وست بروم تجدید نظر کردند و در پایان این فصل، به همکاری شان با این باشگاه پایان خواهند داد.
حرکتی که آنلکا انجام داد در واقع ژستی است که یک کمدین فرانسوی ابداع کرده است. این کمدین در فرانسه به داشتن گرایش ها ضد یهود شهرت دارد و دولت فرانسه هم به تازگی از برنامه های او در شهرهای مختلف جلوگیری کرد.
گفته می شد زوپلا از وست بروم خواسته تا در دیدار امروز این تیم مقابل اورتون، لوگوی این وب سایت را از روی پیراهن آنلکا بردارند.
در بیانیه زوپلا آمده است: " زوپلا، اسپانسر اصلی باشگاه لیگ برتری وست برومویچ آلبیون، امروز اعلام می کند که با هماری اش با این باشگاه در پایان فصل جاری پایان خواهد داد.
زوپلا بعد از حرکت مهاجم وست بروم، نیکلاس آنلکا در دیدار مقابل وستهام، در چند هفته گذشته در مورد ادامه همکاری با این باشگاه تجدید نظر کرد و تصمیم گرفت تا در پایان این فصل، روی فعالیت های بازاریابی دیگرش تمرکز کند. "