ملت ایران: مجتبی تقوی درنشست خبریپیش از دیدار برابراستقلالدر مرحله یک چهارم نهاییجام حذفیفوتبال گفت: تمرینات خوب و با نشاطی را پشت سر گذاشته ایم و بازیکنان با انگیزه هستند. در دقایق پایانی بازی قبل مهدی رجب زاده با مصدومیت روبرو شد که به رغم تلاش پزشکان به این نتیجه رسیدیم که از او در بازی با استقلال استفاده نکنیم، اما به جز او مصدوم دیگری نداریم.
برنامه ای را شروع کرده ایم که دوست داریم در این برنامه ریزی روند رو به رشد داشته باشیم. هفته گذشته طبق همین برنامه بازی کردیم اما در دقایق پایانی احساسی و از برنامه خارج شدیم، بنابراین روی ما فشار آمد و بازیکنان متوجه این امر شدند.
: نظم در بازی برای ما خیلی اهمیت دارد و بازیکنان باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند که با تمرکز کار کنند. امیدوارم که بتوانیم در بازی فردا پیروز شویم.
سرمای هوا و تاثیر آن روی بازیکنان: باید نهایت استفاده را از این قبیل بازی ها کرد زیرا کمتر پیش می آید در این فصل چنین بازی هایی را شاهد باشیم. این بازی مثل یک وعده خوش مزه غذا است که باید از آن استفاده کرد. آنقدر لذت این بازی زیاد است که سرمای هوا نمی تواند روی آن تأثیر داشته باشد. البته می دانم استقلال تیم با نظم و برنامه ای است وقلعه نویی تیم را به خوبی هدایت کرده است.
خدا را شکر امسال سه بار شاهد بارش برف بوده ایم که در سال های گذشته در اصفهان سابقه نداشته است، ما حاضریم برف ببارد حتی اگر به قیمت لغو شدن بازی باشد. ما البته در هفته گذشته هم در برف تمرین کرده ایم و هم در سالن.
همه ما می دانیم استقلال یکی از کامل ترین تیم های ایران از لحاظ فنی است، مهارت ویژه ای در بازیکنان این تیم وجود دارد، همه بازی ها را طبق یک برنامه حرکت کرده ایم و در بازی فردا هم استقلال را آنالیز کرده و طبق یک برنامه خاص پیش می رویم. ما فردا سعی می کنیم کمتر دچار اشتباه شویم و شانس پیروزی خود را بسیار زیاد می دانیم.
کلید پیروزی در بازی فردا حفظ تمرکز است، به شما قول می دهم تا پایان لیگ تیم بهتری می شویم.
خداحافظی مظفری زاده:به عنوان یک مربی باید بگویم تجربه داورانی مانند ترکی و مظفری زاده به راحتی به دست نیامده است. برای تجربه همین نسل جوانی که نمونه اش آقای خورشیدی است که در بازی قبل ما هم قضاوت خوبی داشت هزینه زیادی شده است. به نظر من وقتی مظفری زاده شش سال دیگر هم می توانست قضاوت کند باید او را نگه می داشتند.
داوران هم مانند بقیه حمایت معنوی می خواهند، زیرا بسیار تحت فشار هستند بنابراین نباید اجازه بدهیم که به راحتی عرصه را ترک کنند به خصوص در این برهه که مسائلی در مورد داوران مطرح می شود.