ملت ایران:پیام صادقیانکه بعد از آن ماجرای قلیان و قلیان کشی بچه های تیم زیر ۲۲ سال وارد حاشیه شده بود در دربی ۷۸ و به خاطر خطای شدید روی اکبرپور در همان دقایق ابتدایی در کنون توجه قرار گرفت. صادقیان که در دو روز اخر سکوت کرده بود امروز به حرف آمد و درباره اتفاقات اخیر گفت: «وقتی به پرسپولیس آمدم و بعد از اینکه توانستم با کمک همبازیانم شرایط خوبی پیدا کنم، فکر چنین روزهایی را می کردم ولی راستش را بخواهید فکر نمی کردم هجمه علیه من به این شدت باشد.»
وی درباره دلایل این اتفاقات علیه خودش گفت: «نمی دانم دلیلش چیست، شاید از اینکه پرسپولیس جان گرفته، ناراحت هستند. شاید هم به خاطر اینکه می گفتند پرسپولیس با این نفرات به جایی نمی رسید ولی یک دفعه دیدند یکسری بازیکن جوان در حال اوج گرفتن با پرسپولیس هستند، دلخور شده اند که اینقدر اذیت می کنند. تا خطا می کنی، می گویند باید محروم بشویم. ناسلامتی ما فوتبال بازی می کنیم، پینگ پنگ که نیست، فوتبال هم درگیری دارد.»
صادقیان با گلایه مجدد از اینکه روی او حساسیت به وجود آورده اند گفت: «چند وقتی است مصاحبه نمی کنم. این همه حرف علیه من زدند. آش نخورده و دهان سوخته شدیم و همه جوره با من بازی کرده اند. دیگران هزار و یک حرکت و خطا می کنند، آب از آب تکان نمی خورد. آن وقت کافی است من به یک بازیکن برخورد کنم. جواب این کارها را چه کسی می دهد؟ من فقط می توانم این آدم ها را به خدای بالای سرم بسپارم.»
هافبک تکنیکی و موثر پرسپولیس ادامه داد: «در این مدت همه جوره با روح و روان من بازی کرده اند و طبیعی است که این مسائل روی کار بازیکن تاثیر بگذارد ولی تلاش خواهم کرد برای پرسپولیس همان بازیکنی باشم که کادر فنی و هواداران انتظار دارند.»
صادقیان درباره شرایط تیمش و بازگشت دوباره به صدر جدول نیز گفت: «ما هنوز از کورس عقب نیفتاده ایم. بازی های سخت استقلال مانده است. البته نه اینکه کار ما آسان است. همین حالا برای چند هفته آینده فشار بازی ها زیاد است. این فشردگی کار را سخت می کند. هنوز خستگی یک بازی از تن بیرون نرفته باید بازی بعدی را انجام بدهیم ولی فکر می کنم مجموع شرایط طوری است که می توانیم به صدر جدول برگردیم.»