سرمربی تیم فوتبال صبای قم در لحظه به ثمر رسیدن گل صبای قم به گهر شهرداری دورود مقابل نیمکت تیمش دچار حمله قلبی شد.

به گزارش فارس از قم، در حالی که هشتمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس با پیروزی ارزشمندی برای تیم فوتبال صبای قم همراه بود، سرمربی صبای قم در دیداری خانگی مقابل گهر شهرداری دورود به دلیل شوک ناشی از گل دچار حمله قلبی شد.

یحیی گل‌محمدی هفته گذشته نیز به دلیل فشار تمرینات دچار عارضه قلبی شده بود و حتی به صلاح‌دید پزشکان صبا ممکن بود نتواند روی نیمکت تیم فوتبال صبای قم قرار بگیرد اما این مربی نسبت به تیمش احساس مسئولیت کرد و مقابل گهر شهرداری دورود در تمام لحظات بازی تیم صبا را هدایت کرد اما لحظه‌ای که گل برتری صبا به ثمر رسید، بیشتر تأثیر را روی گل محمدی گذاشت.

به همین دلیل یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال صبای قم، در نشست خبری بعد از پایان بازی تیمش مقابل گهر شهرداری دورود حاضر نشد و به جای وی ناصر بختیاری زاده کمک مربی صبای قم پاسخگوی سئوالات خبرنگاران شد.

یحیی گل‌محمدی که در آغاز راه دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جایگزین عبدالله ویسی شد، نخستین بار به عنوان سرمربی صبا نماینده فوتبال قم را هدایت کرد.

بعد از لیگ یازدهم که گل‌محمدی دستیار علی دایی در تیم فوتبال راه آهن شهر ری شد، این مربی در حالی این فصل در تیم فوتبال صبای قم مربیگری کرد که بعد از تغییراتی که در کادر فنی صبا بعد از لیگ یازدهم ایجاد شد، باشگاه صبای قم در تلاش برای جذب بهترین گزینه، گل‌محمدی مربی جوان و بازیکن با سابقه فوتبال کشورمان را برای هدایت این تیم در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر انتخاب کرد.

سرمربی سفیدپوشان شهر قم در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، در این فصل نیز تیمش را تا پایان هفته هشتم از دور رفت رقابت‌ها، با کسب ۱۴ امتیاز و هم امتیاز با نفت تهران، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و فجر شهید سپاسی شیراز در مکان چهارم جدول رده‌بندی لیگ برتر نگاه داشته است.