ملت ایران: ژوزهمورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی در صحبت هایی اعلام کرد کهفرناندو تورسبعد ازمصدومیتاز ناحیه زانو در بازی بامنچستریونایتدبرای چند هفته ای از میادین ورزشی به دور خواهد بود.
چلسی در خانه میزبان یونایتد بود و دراین بازی توانست ۱-۳ ازسد میهمانش عبور کند. دراین بازی تورس در نیمه دوم و به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد و اتوئو در ترکیب ثابت تیمش بود و با هت تریک دراین مسابقه، پاسخ اعتماد سررمربی پرتغالی اش را داد.
حالا با مصدومیت تورس، مورینیو تنها اتوئو و دمبا با را در خط حمله تیمش در اختیار خواهد داشت و درپایان این مسابقه آقای خاص به اسکای سپورتس گفت: «در حال حاضر تورس را برای چند هفته ای در اختیار نخواهیم داشت. لیگامنت پای او آسیب دیده و برای چند هفته ای فقط دمبا با و ساموئل را داریم و امیدواریم که بتوانند اوضاع را پیش ببرند.»
او در ادامه در مورد درخشش اتوئو در این بازی گفت: «قطعا من دوست دارم که یکی از بازیکنانم در جریان بازی، بازیکن خاصی باشد. تورس در محوطه جریمه حریف خطرناک است ولی یونایتدی ها در خانه ما فشرده و منسجم بازی می کنند. پس من اتوئو را برگزیدم که در فضاهای کوچک خیلی خوب کار می کند.»
دیشب شبی رویایی برای مورینیو بود. دراین بازی اتوئو دو بار در نیمه اول به گل سید و در نیمه دوم هت تریکش را کامل کرد تا مشکلات یونایتد دوچندان شود. خاویر ارناندس تک گل یونایتد را زد و نمانیا ویدیچ، کاپیتان این تیم هم به خاطر خطای روی ادن آزارد از زمین مسابقه اخراج شد.
سرمربی سابق رئال مادرید در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که سه امتیاز این بازی که تیمش را در کورس قهرمانی نگه داشت، او را راضی و خوشحال کرده است: «کسب سه امتیاز این بازی از هرچیز دیگری مهم تر است. قطعا خیلی خوب است که ۱۰۰ برد در لیگ برتر کسب کرده ام(مورینیو در۱۴۲ حضورش روی نیمکت مربیگری درلیگ برتر انگلیس، دیشب صدمین بردش دراین تورنمنت را جشن گرفت). قطعا این بازی یکی از بازیهای جذاب کارنامه مربیگری ام است ولی مهمترین نکته این است که توانستیم در یکی از بازیهای سخت و دشوا به پیروزی برسیم. برای یونایتد خیلی سخت است که در نیمه او۰-۲ از حریف عقب بیفتند. چون آنها بازی را بهتر و قوی تر از ما شروع کردند. در نیمه دوم ما کار را قوی تر شروع کردیم و بهتراز حریف کار کردیم.»
آقای خاص ادامه داد: «درمجموع ما شایسته کسب سه امتیاز بازی بودیم. این سه امتیاز، ۳ امتیاز مهمی است. چون فاصله ما میان با یونایتد و لیورپول را افزایش خواهد داد. به علاوه فاصله مان با آرسنال و منچسترسیتی را هم کمتر کردیم.»