ملت ایران: از آخرین باری که استقلال درلیگ برترباخته بیشتر از چهار ماه می گذرد و حالا بازی با ذوب آهن در اصفهان برای آبی ها تداعی کننده آن باخت حاشیه ساز و پر حرف و حدیثاست. باختی که تا حالا آخرین باخت قلعه نویی و تیمش بوده است تا آنها با باختن کاملا بیگانه شوند.
استقلال سه شنبه در اصفهان و یکشنبه در تهران دو بازی متوالی مقابل ذوب آهن انجام خواهد داد که بازی اول در چارچوب جام حذفی و در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها برگزار می شود و دیدار یکشنبه، مسابقه بیست و چهارم دو تیم در لیگ برتر است.
استقلال بیش از چهار ماه در لیگ نباخته و در حالی یکشنبه آینده به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که شاید در صورت برد در این مسابقه بسیاری این تیم را با قاطعیت شانس اول قهرمانی به حساب بیاورند. این سومین و آخرین شکست استقلال تا اینجای فصل بوده و البته هیچ کس واکنش های امیر قلعه نویی به اتفاقات بازی و مسائل داوری را از یاد نخواهد برد.
بدون شک جدا از بازی سه شنبه در جام حذفی رویارویی دوباره باذوب آهندر لیگ برتر یکی از مهمترین بازی های این فصل استقلال است که البته بدون دو سه بازیکن اصلی در اردوی آبی ها انجام خواهد شد.
همچنین نکته ویژه این بازی آنجاست که بازی سه شنبه دو تیم می تواند پیش درآمدی برای بازی فوق العاده مهم و حساس یکشنبه آینده باشد و البته شاید اتفاقات نتایج این بازی تا حدودی در بازی هفته آینده تاثیر گذار باشد.