ملت ایران: علی فتح اله زاده مدیرعاملباشگاه استقلالدر حاشیه تمرین این تیم از عملکرد روزنامه ایران ورزشی و البته وزارت ورزش انتقاد کرد. ایران ورزشی به صورت غیرمستقیم بازوی مطبوعاتی وزارت ورزش است. گفته می شود نارضایتی این وزارتخانه از عملکرد فتح اله زاده ورویانیانبه اوج رسیده است.
علی فتح الله زاده به هنگام بازدید از تمرین استقلال به همراه محمد رویانیان، همتای خود در باشگاه پرسپولیس، در جمع خبرنگاران گفت: ما کری می‎خوانیم تا بازار داغ شود. دوست داریم بازی این دو تیم سرشار از هیجان باشد. فکر می‏کنم اگر این کری خوانی ها نباشد فوتبال ارزش ندارد. در تئاتر همه باید سکوت کنند اما در استادیوم ها همه باید جیغ بکشند تا فرهنگ فوتبالی خود را نشان هند. فرهنگ در جاهای مختلف تعریف خاص خودش را دارد. البته دوست نداریم توهین در کار باشد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه اظهار داشت: بعضی از رسانه ها ما را اذیت می‎کنند. من حاضرم پس از دربی اگر آقای وزیر اجازه بدهد از استقلال بروم. الان هزینه این کمپ که در آن حضور داریم ۲۰۰ میلیارد تومان است اما یک ریال هم از وزارت ورزش نگرفته ام. پس چرا اینقدر ما را اذیت می‎کنند. من این را به باشگاه اضافه کرده ام و حاضرم آن را بخرم. هواداران فردا بیایند و ما را تنها نگذارند.
فتح الله زاده با اشاره به سرمقاله یکی از روزنامه های ورزشی صبح که در آن عنوان شده باشگاه‎های استقلاال و پرسپولیس فقط هزینه بر روی دست وزارت ورزش می گذارند، گفت: یک روزنامه با ۱۰ هزار تیراژ و ماهی ۱۰۰ میلیون هزینه ای که بر روی دست دولت می‎گذارد علیه ما مقاله می نویسد. من امسال ۱۳ و نیم میلیارد تومان برای باشگاه هزینه کرده ام و فقط یک و نیم میلیارد از وزارت ورزش گرفته ام. ما همیشه آماده رفتن هستیم فقط نمک روی زخم نپاشند. من برای مطالبات مالی استقلال از یکی از دوستان مشترکم با امیر قلعه نویی از طریق سند چک گرفته ایم.
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما همیشه مردم را شاد می کنیم اما کی تا به حال خود ما را شاد کرده است؟ من هیچ اصراری برای ماندن ندارم. من موقعی که قلم به دست گرفتم نویسنده این مطلب هنوز به دنیا نیامده بود.
فتح الله زاده در واکنش به صحبت های رویانیان که گفت پرسپولیس برنده شهرآورد است، اظهار داشت: رویانیان در خاکریز دشمن این حرف ها را می‎زند و عجب روحیه‎ای دارد. حرفش را او زده عملش را ما انجام می‎دهیم. البته باید بگوویم هر دوی ما با هم این بازی را می‎بریم.