ملت ایران: محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاهپرسپولیسدرباره عدم برگزاری تمرین امروز سرخپوشان گفت: «گلایه هایی دارم و حرف های زیادی که بماند بعد از دربی. می خواهم بگویم هواداران اتفاقات امروز را فراموش کنند و به خاطر تیم پرسپولیس و بازی روز جمعه پشت تیم و بازیکنان را خالی نکنند و هر چه اتفاق افتاده را فراموش کنند. بازیکنان ما امسال سختی های زیادی را فراموش کردند و امروز نیز از روی ناراحتی و فشاری که احساس می کردند تصمیم گرفتند، اما ایمان دارم روز جمعه با تمام وجود بازی خواهند کرد. هواداران تا آخرین ثانیه ها از تیم حمایت کنند و احترام تیم داوری و تیم مقابل حفظ کنند.»
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: «ما تمام تلاش خود را کردیم تا پایان وقت اداری امروز بتوانیم حق و حقوق اعضای تیم را پرداخت کنیم اما مشکلاتی به وجود آمد و نتوانستیم این کار را انجام دهیم، اما از منابع دیگری توانستیم حق و حقوق تیم را تهیه کنیم و با ۳ ساعت تاخیر پول رسید. به خاطر برخی مسائل افسوس می خورم و فقط می توام بگویم قلبم سوخت. ان شاءالله مطالبات اعضای تیم ما فردا تا دو برابر تیم دیگر پرداخت خواهد شد. گلایه ها و ناراحتی من بماند بعد از دربی.»
رویانیان همچنین از صدور حکم دادگاه درباره فردی که اقدام به کلاهبرداری کرده بود خبر داد و گفت: «از چند ماه پیش ۵/۵ میلیارد تومان از ما کلاهبرداری شد و امروز توسط یکی از شعبه های دادگاه عمومی جزایی حکم دادگاه صادر و دو سال حبس تعلیقی و دو سال ممنوعیت از داشتن چک برای یکی از این کلاهبرداران صادر و حکم بازداشت یکی از آنها نیز دریافت شد. این دو نفر(ح و ن صادقی) با این اقدام خود مشکلات عدیده ای برای ما بوجود آوردند و امیدوارم که بتوانیم حق و حقوق خود را از آنها بازپس گرفته و بسیاری از مشکلات را حل کنیم. اگر این کار آنها نبود ما هیچ مشکلی نداشتیم. بنده حرف های زیادی برای گفتن دارم و بعد از دربی آنها را با هواداران در میان خواهم گذاشت.»