فحاشی یک بازیکن بزرگ پرسپولیس به مانوئل ژوزه

ملت ایران: باشگاه پرسپولیس به عناوین مختلف تیتر اول رسانه‌های ورزشی است. آنها که خواستنی‌ترین تیم روزهای نقل و انتقالات بودند با شروع لیگ بیشتر با اخبار ناامیدکننده و شکست‌ها مورد توجه قرار گرفتند. این تیم پرحاشیه که امسال پوست انداخته است برای رهایی از این شرایط به کمک و سرویس تعدادی از بازیکنان بزرگ خود نیاز داشت که ظاهرا این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش سایت گل یکی از بازیکنان مهم پرسپولیس که البته امسال حضور چندان تاثیرگذاری هم در ترکیب اصلی نداشته است، با رفتار خود باعثخشم مدیران باشگاه شده است. اگر چه میزان اخبار ناگوار و احتیاط‌های طبیعی باعثشده فعلا روی این اخبار سرپوش گذاشته شود.

به گزارش خبرنگار گل مهمترین اتفاقی که در این مدت رخ داده فحاشی این بازیکن به سرمربی پرسپولیس است. او در بازی مقابل داماش که با شکست پرسپولیس همراه بود در رختکن از لفظ بسیار بدی علیه سرمربی تیم استفاده کرده است که البته در آن زمان روی این مساله سرپوشت گذاشته شد اما به مرور ماجرا به بیرون درز کرده و ظاهرا به گوش مدیرعامل تیم هم رسیده است.

این بازیکن که ظاهرا به صورت کلی هم رابطه چندان مناسبی با سرمربی و کل سیستم اداره کننده تیم ندارد، در جلسات تمرینی و سفرهای تیم هم باعثایجاد حاشیه‌هایی شده است از جمله اینکه به قول یکی از بازیکنان هم دسته دیگران را می‌جود!

محمد رویانیان در هفته گذشته و قبل‌تر از آن بارها درباره خط و خطوط و اتفاقاتی که از بیرون به وضعیت تیم خدشه وارد می‌کند حرف زده اما او مشکل دیگری هم دارد که به درون تیمش مربوط می‌شود. البته به نظر می‌رسد او تصمیم گرفته با این مسائل مقابله کند که برخوردش با حمیدرضا علی‌عسگر در همین راستاست…

پرسپولیس که برای تیم شدن سال‌هاست درگیر این مشکلات است باید به نحوه‌ای از این مسائل عبور کند. چیزی که به وضوح در این تیم به چشم می‌خورد این است که بزرگترین حریف پرستاره‌ترین تیم فعلی ایران خودشان هستند، خودی‌هایی که رویانیان کدهایی را از آنها در مصاحبه‌هایش از آنها به زبان می‌آورد این پروژه سنگین که ظاهرا چاره‌ای جز موفقیت ندارد در ادامه فصل به کجا خواهد رسید. اگر گوش‌ها بدهکار بود وقت دادن پندهای اخلاقی بود اما با تجربه‌ها ازشان گذشته که پیام‌های اخلاقی را گوش کنند!

گل