به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، مانوئل ژوزه در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: بازی کردن در این شرایط آب و هوایی برای ما خیلی سخت بود و از این بابت خوشحالیم که دروازه بان ما عملکرد خوبی داشت و از خیلی از موقعیت‌های حریف برای گلزنی جلوگیری کرد.

وی افزود: تیم حریف بازیکنان سرعتی خوبی داشت که کار تاکتیکی ما را دشوار کرده بودند ولی با توجه به صحبت‌هایی که در بین دو نیمه با بازیکنان خود انجام دادیم در نیمه دوم عملکرد بهتری را داشتیم. نیمه دوم تیم ما بهتر بازی کرد و بازی در دست ما بود و تیم فولاد شانس گلزنی کمتری داشت.

مانوئل ژوزه گفت: ما در نیمه دوم دو تعویض انجام دادیم و توانستیم با تاکتیکی که در زمین ارائه دادیم به گل اول دست پیدا کنیم و تنها روی یک اشتباه در اواخر بازی پیروزی را با تساوی عوض کردیم. پرسپولیس در این بازی موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت و اگر بازیکنان ما دقت لازم را داشتند اکنون نتیجه غیر از این بود.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان ما به دلیل گرمای شدید هوا کیفیت لازم را نداشتند و بیشتر به دنبال یارگیری بازیکنان حریف بودند. ما گمان کردیم که بازی را برده‌ایم ولی از آنجا که بازی ۹۰ دقیقه است غافلگیر شدیم و خیلی بدشانس بودیم که ۳ امتیاز را از دست دادیم. هر بازی برای ما متفاوت است و تیم ما هنوز آرامش لازم را برای ارائه یک بازی مطلوب بدست نیاورده است.

وی خاطرنشان کرد: ما نباید چنین نتایجی را در هفته های آینده کسب کنیم و باید سعی کنیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم. از هواداران می‌خواهم برای این کار به من فرصت دهند.