بهداد سلیمی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: امیدوارم در زمانی که عضو باشگاه پرسپولیس هستم رکورد جهانی را بشکنم و تمام تلاش خود را بکار خواهم بست از اینکه چنین قراردادی منعقد شده است بسیار خوشحالم و بابت این مساله از آقای رویانیان تشکر می کنم. همچنین خوشحال هستم یک نفر پیدا شد که در عمل و نه در حرف بهای لازم را به زونه برداری بدهد. این مساله به من انگیزه داده است که بخواهم در مدت قرارداد برای رکورد شکنی تلاش کنم و امیدوارم در این مدت اتفاقات خوبی رقم بخورد.

قهرمان المپیک لندن با اشاره به رقابت های لیگ تصریح کرد: ظاهرا تا اینجا سه هفته از رقابت های لیگ گذشته است و من در ادامه مسابقات با نام پرسپولیس وزنه خواهم زد. البته باشگاه تصمیم دارد در سال ۹۲ با تیم کاملتری در لیگ شرکت کند که در آن زمان نیز تحت قرارداد با باشگاه هستم. همچنین با باشگاه پرسپولیس توافق کرده ایم که در رقابت های قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان هم تحت قرارداد با پرسپولیس باشم.

سلیمی در ارتباط با این مساله که در مصاحبه ای گفته بود، هیچ باشگاهی حاضر به پذیرش پیشنهاد ۶۰ میلیون تومانی او نشده بود، خاطر نشان کرد: این درست است و چنین مصاحبه ای را تائید می کنم. متاسفانه هیچ باشگاهی پیشنهاد مرا نپذیرفت و من هم تصمیم گرفتم در رقابت های لیگ شرکت نکنم تا اینکه آقای رویانیان لطف کرد.

واقعا خیلی بد است که قویترین مرد جهان باشی و هیچکس حاضر به پرداخت ۶۰ میلیون تومان نباشد.

قویترین مرد جهان ادامه داد: قصد دارم در فرصتی مناسب در تمرینات و بازی های تیم فوتبال پرسپولیس حضور پیدا کنم. البته قبل از این در یکی از بازی های پرسپولیس حاضر شده ام. واقعیت این است که من از طرفداران پر و پا قرص نساجی قائم شهر هستم ولی برای تیم فوتبال پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم. الان بازیکنان بزرگی در تیم حاضر هستند که هر یک از آنها افتخار آفرین هستند. من امیدوارم آنها و البته هواداران پرسپولیس را در مسابقات خودم ببینم.

سلیمی در پاسخ به اظهارات احسان حدادی که گفته بود افتخار می کند با وی هم باشگاهی است، اظهار کرد؛ احسان حدادی لطف زیادی نسبت به من دارد. او از بزرگان ورزش ایران است که برای اولین بار در تاریخ، مدال المپیکی دو و میدانی را کسب کرد. او را هم از نظر ورزشی و هم از جهت اخلاقی می شناسم و افتخار می کنم که با او در یک باشگاه حضور دارم. من برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در میادین بین المللی به حق خود برسد و پرچم ایران را باز هم برافراشته کند و بر افتخارات باشگاه بزرگ پرسپولیس افزوده شود.

سلیمی در پایان درباره دلایل حضور مجدد خود در مناطق زلزله گفت: دلیلی نمی خواهد، این اتفاق می توانست برای ما روی بدهد. آنها هموطنان ما هستند و حضورم در میان آنها حداقل کاری بود که می توانستم انجام بدهم. این یک وظیفه است که به آنها سرکشی کنیم. من هم تصمیم گرفتم روز عید فطر در کنار آنها باشم و اگر دل یک نفر را هم شاد کرده باشم نعمت بزرگی است که خدا آن را به من عطا کرده است.