ملت ایران: رابین فن پرسی، مهاجم منچستریونایتد، بعد از دو هفته تمرین اختصاصی در هلند، قصد دارد تا ۱۰ روز دیگر به میادین برگردد.
این ملی پوش هلندی که در اواخر سال ۲۰۱۳ دچار آسیب دیدگی شد، در بازگشت به کشورش زیر نظر آرنو فیلیپس، مدیر بدنسازی باشگاه پی اس وی آیندهوون تمرین می کرد.
او بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت، اکنون به منچستر برگشته تا با سایر هم تیمی هایش به تمرین بپردازد.
منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده اند که فن پرسی آماده است تا با پشت سر گذاشتن آخرین تمرینات آماده سازی، بعد از چند هفته برای شیاطین سرخ به میدان برود.
انتظار می رود او بتواند تیمش را در دیدار مقابل چلسی که ۸ روز دیگر برگزار می شود، همراهی کند.
فن پرسی که در اولین فصل حضورش در منچستریونایتد یکی از دلایل اصلی قهرمانی این تیم بود، در این فصل با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرد؛ با این وجود در ۱۶ دیداری که برای این تیم به میدان رفت، ۱۰ گل به ثمر رساند.
او معتقد است که شیوه تمرینی دیوید مویس دلیل اصلی مصدومیت های پیاپی اش در این فصل است و گفته می شود این مسئله باعثتیرگی روابط این دو شده است.
آرنو فیلیپس زمانی برای تیم ملی هلند کار می کرد و به همین دلیل، فن پرسی رابطه خوبی با او دارد. او که در کادر فنی گاس هیدینک حضور داشت، در فیزیو تراپی و کارهای قدرتی هم تجربه بالایی دارد و به همین دلیل، فن پرسی ترجیح داد با او برای بهبود کار کند.
او در ماه اکتبر و بعد از مصدومیت قبلی اش هم با فیلیپس تمرین کرده بود.