ملت ایران: جواد نکونام کاپیتان تیم ملی در گفت و گوی امشب با برنامه نود تلویجا جدایی خود را از استقلال تکذیب کرد.
به گزارش گل، نکونام که روی خط برنامه نود آمده بود در مصاحبه با برنامه نود با شگفتی از علاقه مجموعه استقلال به جدایی اش از این تیم خبر داد. چیزی که آن را در گفت و گو با علی فتح الله زاده حس کرده است.
به عقیده نکونام، فتح الله زاده که امشب در برنامه نود گفته اجازه جدایی به وی را نمی دهد باید ان حرف را شب پیش به زبان می آورد تا من این تصمیم را نگیرم.
نکونام گفت: شب گذشته نشستی با علی فتح الله زاده داشتم و قرار شد سرمربی تیم، نظر نهایی را در مورد جدایی ام اعلام کند که امیر قلعه نویی نیز خیلی راحت این مساله را پذیرفت. منانتظار نداشتم سرمربی تیم به راحتی اجازه رفتنم را صادر کند. شما ببینید پژمان منتظری وقتی می خاست از تیم برود، از استقلال القاب مختلفی گرفت. او زحمات زیادی کشیده شد تا در تیم بماند و حالا هم همه از رفتن پژمان ناراحتند که حق او هم هست، اما در مورد من خیلی راحت موافقت شد تا به حضورم در استقلال پایان دهم.
نکونام که با دلخوری حرف می زد، ادامه داد: دوشنبه نیز با مدیر باشگاه صحبت نهایی را انجام دادم و همه چیز مکتوب شد تا صبح سه شنبه رضایت نامه ام را بگیرم. آنها آنقدر در این مورد عجله داشتند که حتی نپرسیدند از کجا پیشنهاد دارم!
این بازیکن که خود را استقلالی اصیل می داند، ادامه داد: دوست داشتم در تیم بمانم ولی رفتارها به گونه ای بود که به حضورم پایان دادم. در قراردادم آمده است که با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار به صورت یک طرفه از استقلال جدا می شوم و باشگاه نمی تواند رضایتنامه ام را صادر نکند…
البته فتح الله زاده در پاسخ نکونام تاکید کرد:
این بازیکن تاثیرگذار از قطر، چین و ترکیه پیشنهاد دارد ولی ما فعلا قصد دادن رضایت نامه به کاپیتان تیم ملی را نداریم و باید نظر سرمربی استقلال را بگیریم.
فتح الله زاده در ادامه تاکید کرد که دوست دارد نکونام امسال در کنار استقلال باشد و به همین خاطر تمام تلاش خود را برای ماندن در این تیم انجام خواهد داد.