ملت ایران: مهرداد پولادی در آستانه بازگشت به فهرست پرسپولیس قرار دارد و اعضای کادر فنی حالا همه چیز را در گرو تصمیم سرمربی می دانند که برنامه اش برای استفاده از این بازیکن چه خواهد بود. با توجه به کمبود بازیکن و البته آماده شدن پولادی به نظر می رسد این هفته انتظار برای او به پایان خواهد سید و چپ پای ملی پوش پرسپولیس را باید در لیست ۱۸ نفره تیمش مقابل فولاد ببینیم.
درباره پولادی و آخرین وضعیتش دو مربی، بدنساز و پزشک پرسپولیس صحبت کرده اند.
جواد منافی: بازی کردنش به نظر دایی بستگی دارد
مهرداد در تمرینات عملکرد خوبی از خود نشان داد و خود را در شرایط بازی نشان داده است. او در این مدت خیلی تلاش کرد و حواسمان به این مساله بود. حالا دیگر این به نظر آقای دایی بستگی دارد که از او چگونه و از چه زمانی استفاده کند. البته طبیعی است که با توجه به دوری طولانی او از میادین، بازگشت به شرایط مسابقه آداب خاص خود را دارد.
محمدرضا مولایی: برای بازی ۹۰ دقیقه ای باید تست بدهد
پولادی در تمرینات تیمی حاضر بوده و مراحل تمرین را انجام داده است و از جهت فیزیکی از عهده انجام کارهای مختلف برآمد اما اینکه توان او برای ۹۰ دقیقه بازی چگونه باشد، پس از تست بدنی مشخص خواهد شد.
رضا فروزانی: برای بازگشت آماده نشان داده
براساس تمرینات او در استارت ها، چرخش ها، جهش ها و دیگر فاکتورها، خوب و آماده نشان داد. بدون ترس در جنگ ها وارد می شود و برای بازگشت به بازی ها آماده نشان داده است. البته در نهایت تصمیم گیری با آقای دایی است. به هر حال شرایط مسابقه و فشار و استرس حاکم بر آن با تمرین متفاوت است. سبکی و سنگینی بازی هم ملاک است و سرمربی براساس همه اینها درباره نحوه و زمان بازگشت بازیکن تصمیم می گیرد.
دکتر حقیقت: مشکل پزشکی ندارد
خیلی پیش از این اعلام کرده بودیم که این بازیکن مشکل پزشکی ندارد و در اختیار کادر فنی است تا روی شرایط بدنی او کار شود. در جریان تمرینات مشکلی نداشت و مراجعه نکرد که نشان می دهد مشکل پزشکی وجود ندارد و همانطور که گفتم او فقط باید از نظر بدنی برای بازی و جلوگیری از آسیب دیدگی مجدد آماده می شد که در این ارتباط کادر فنی نظر می دهد.
گفتنی است مهرداد پولادی آخرین بار در بازی تیم ملی برابر کویت در تاریخ ۶ فروردین به میدان رفت و دیگر در بازی های رسمی حاضر نبود.