ملت ایران، به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به لندن: ' مجتبی عابدینی ' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اعلان این نکته افزود: همانطور که قول داده بودم بازی خوبی را به نمایش گذاشتم اما در مجموع نتوانستم نتیجه مورد نظر را بگیرم.

وی که مدت سه روز است به علت آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا تحت درمان قرار دارد، افزود: شروع بخش اول خیلی خوب بود اما درد مچ پایم از بخش دوم بازی آغاز شد.

از ملت ایران عذر می خواهم + عکس

عابدینی افزود: حریف من دارای رده بندی بالایی بود و در گروه خودش دوم است و در مجموع توانست امتیاز این بازی را از آن خود کند.

وی گفت: حریفم در پایان بازی بر این اعتقاد بود که بازی سختی را پشت سر گذاشته و به راحتی نمی توانسته از این مسابقه پیروز بیرون بیاید.

عابدینی گفت: به هر حال بازی های المپیک شرایط خاص خود را دارد و در این رشته نیز ۲۷ شمشیرباز حرفه ای از ۳۷ نفر مجموع شرکت کننده حضور دارند که همگی دارای رده بندی بالای جهانی هستند و مجموع عوامل، کار را دشوار خواهد کرد.

وی در خصوص آسیب دیدگی اش گفت: تمام امکانات رسیدگی به آسیب دیدگی من در اینجا فراهم بود و در مدت سه روز اخیر من تحت درمان بودم و البته در این مدت نتوانستم تمرینات لازم را انجام دهم.

عابدینی تصریح کرد: همانطور که به ملت ایران قول داده بودم، از تمام توانم برای انجام یک نمایش خوب بهره بردم اما به هر حال نتیجه مورد نظرم به دست نیامد.