ملت ایران: روزنامه ال موندودپورتیوو در گزارشی به این نکته اشاره کرده که به زودی روابط دوستانه و صمیمانه میان تمام اعضای باشگاه بارسلونا حکمفرما خواهد شد و ستاره آرژانتینی این تیم بافراموش کردن دلخوری اش از برخی مقامات باشگاه با آنها آشتی خواهد کرد.
این در حالی است که در هفته های اخیر ودرصحبت هایی برسر تمدید احتمالی قرارداد مسی، خاویر فائوس یکی از مدیران باشگاه بارسلونا یادآوری کرده بود که نیازی نیست که هر شش ماه یکبار قرارداد مسی تمدید شود و مسی نیز درصحبتهایی گفته بود که فائوس ایده ای درمورد مسائل فوتبالی ندارد
دراین میان منابع نزدیک به اعضای کادر مدیریتی باشگاه بارسلونا یادآوری کرده اند که شرایط بهبود بخشیدن قرارداد مسی درحال بررسی است و خوداو و پدرش هم اعلام کرده اند که هیچ داستان و دلخوری خاصی پشت صحبت های مسی درمورد فائوس نهفته نیست و روابط لئو با ساندرو روسل و تمام مدیران بارسا خیلی خوب است.
از همین رو مدیران بارسا و به ویژه ساندرو روسل درنظر دارد تا جلسه آشتی کنانی میان فائوس و مسی برگزار کند. چرا که روسل می داند که او به عنوان نایب رئیس باشگاه بارسا یکی از مقامات بلندپایه در شاخه اقتصادی بارساست و این اوست که منابع واسپانسرهای مالی مناسبی را برای باشگاه پیدا کرده و هزینه ها و بدهی های باشگاه را کاسته و منابع لازم برای تیم بارسا درراستای خرید نیمار را تامین کرده است.
دراین میان روسل می داند که نباید برخورد تند و یابدی با فائوس داشته یا او را جریمه کند. چرا که او یکی از مدیران بلندپایه تیمش است و به ویژه حالا نقش پررنگی در بازسازی یا ساخت ورزشگاه جدید برای این تیم ایفا خواهد کرد. روسل قصد دارد تا با سیاست دیپلماتیک این داستان را حل و فصل کرده و قصد دارد به مسی بفهماند که فائوس هم منظور بدی نداشته است. روسل می داند که باید با آشتی دادن این دو، هر دو را درتیمش حفظ کند. چون این به نفع بارسا و خانواده بارسلونا خواهد بود.