روزی که خبر دستگیری مَه آفرید امیرخسروی مخابره شد، تنها این امیر عابدینی بود که این روزهای داماش را پیشبینی می کرد. تنها تیم لیگ برتری که دو فصل قبل با برند آدیداس وارد زمین می شد حالا برای سفر به تهران پولی در بساط ندارد و با کمک سازمان لیگ می تواند خودش را به پایتخت برساند. روز گذشته پس از اینکه خبر دستگیری بابک زنجانی مخابره شد خیلی ها پایان راه اهن سورینت را پیشبینی کردند. البته بعید است پرونده زنجانی به سنگینی تخلفات پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی باشد. در هر صورت در آستانه بازی راه آهن و استقلال بدترین خبر برای منصور ابراهیم زاده و بازیکنان سورینت همین خبر می توانست باشد. بر خلاف ان چیزی که خیلی ها تصور می کردند تا امروز خیلی از بازیکنان راه اهن ۴ ماه است حقوق خود را نگرفتند و با توجه به وضعیت بغرنج این تیم در خانه های انتهایی جدول اگر وضعیت مالی شان روشن نشود شاید راه اهن سورینت با ابراهیم زاده سقوطی تلخ را تجربه کند.
تا پیش از این مدیرعامل این باشگاه به پشتگرمی بابک زنجانی اعلام کرده بود با هر نتیجه ای تا پایان فصل ابراهیم زاده ماندنی است اما حالا صورت مسئله تغییر کرده است. اگر بازداشت مالک هولدینگ سورینت طولانی شود و کار به ضبط اموال از سوی قوه قضائیه بکشد ان وقت راه اهن وضعیتی مشابه داماش را پیدا می کند. تیمی که گفته می شود در حسابش به اندازه کافی پول هست اما به خاطر ضوابط قضایی انها مختار به برداشت حق شان نیستند.
ابراهیم زاده که روز شنبه با استقلال مدعی رقابت دارد احتمالا در این چند روز عوض تمرین تاکتیکی باید همه هم و غمش را به کار روحی و روانی روی بازیکنانش بگذارد.