اگر تا پیش از این مدیرعامل و اعضای هیات مدیره تراکتورسازی مخفیانه به کادر فنی تیم شان و مجید جلالی اولتیماتوم می دادند، حالا آنها صریحا و در عرصه رسانه این کار را انجام می دهند. سخنگوی هیات مدیره این تیم امروز در مصاحبه ای به غایت عجیب، یکی از سخت ترین شروط جهان را برای جلالی گذاشت. ده بازی تا پایان فصل مانده و آنها مدعی شدند با اولین باخت، سرمربی تیم باید استعفا دهد!
به گفته دلفکار اگر دو بازی پیش رو هم انها ببرند اما بازی سوم را ببازند باز هیچ تغییری در شروط به وجود نمی آید. وقتی مسئله مشورت گرفتن در امور فنی از علی کریمی هم به جلالی حکم می شود یعنی به صورت محترمانه از همین الان از سرمربی تیم می خواهند که خودش استعفا بدهد و برود.
پیش شرط های هیات مدیره و مدیرعامل برای یک مربی حرفه ای مثل جلالی که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را هم دارد تا حدودی عجیب و تحمل نکردنی است؛ حالا شما طرفداران پرشور تراکتور برای ما بگویئد در چنین وضعیت بغرنجی به سرمربی تیم تان پیشنهاد می کنید بماند یا اینکه برود؟
شما به عنوان مالکان اصلی تیم تا چه حد با این شروط هیات مدیره موافق هستید؟ به نظر شما جلالی باید بماند و با این وضعیت بجنگد یا اینکه ترجیح می دهید برای آرامش تراکتور و زنده ماندن شانس قهرمانی اش همین امروز برود؟
نوبت شماست که نظرتان را به مدیران تراکتور و همچنین سرمربی تان بگویئد. برای ما بنویسید تا گفته هایتان شنیده شود.