شادی جنجالی بازیکن ایران بعد از گل به کره. کاوه رضایی بعد از گل به کره به علیرضا منصوریان فحاشی کرد. این خبری است که روی خروجی بعضی از سایتها قرار گرفته. به نوشته این سایتها، مهاجم تیم سایپا به خاطر آنکه از نیمکت نشینی اش در بازی دوستانه تیم زیر ۲۲ سال مقابل کره ناراحت بوده، بعد از گلزنی به کره حرفهایی را خطاب به منصوریان می زند که بسیار منشوری بوده و پیام صادقیان سعی می کند با گرفتن دهان او، جلوی بیخ پیدا کردن قضیه را بگیرد.
رضایی این خبر راتکذیب می کند. او می گوید: " متاسفانه یک عده می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و دنبال خراب کردن من هستند. کسی به این توجه نمی کند که ما کره را شکست دادیم و می خواهند پیروزی تیم ما را زیر سئوال ببرند "
کاوه ماجرای شادی بعد از گلش را اینگونه توضیح می دهد: " کره ای ها از اول بازی به بازیکنان ما فحش می دادند و من خواستم حرصم از آنها را خالی کنم. این حرکت ناشی از هیجان زیاد و خشم من از رفتار حریف بود. شما نگاه کنید من در جام جهانی نوجوانان هم بعد از گل اینگونه شادی کردم یعنی آن موقع هم خدایی نکرده می خواستم به سرمربی تیمم توهین کنم؟ "
رضایی که از به وجود آمدن این حاشیه ها بسیار ناراحت است، ادامه می دهد: " شخصیت من طوری است که به خودم اجازه بی احترامی به آدم عادی را هم نمی دهم چه برسد به علی آقا که پیشکسوت من است. خوشبختانه ایشان. مرا می شناسند و می دانند اهل توهین نیستم "