** آیا اصلا کارگروه پنج نفره اصلاح بودجه پس ازمجمع عمومی فدراسیون فوتبال تشکیل جلسه داد؟
این گروه هیچ وقت تشکیل جلسه نداد، اما بهرامی از هیات فوتبال قم و من تنها نفراتی بودیم که چند جلسه را برای بررسی بودجه برگزار کردیم و بودجه اصلاح شده را تحویل سهیل مهدی از مسئولان فدراسیون فوتبال دادیم.
** این به معنای بسته شدن پرونده اصلاح بودجه فدراسیون فوتبال است؟
خیر - ما بعد از اصلاح آن را تحویل آقای مهدی دادیم تا تایپ شده و به ما بازگرداند، اما بعد از دو هفته هیچ چیزی تحویل ما نشد.
** آیا بودجه اصلاح شده با قبل از آن تفاوت زیادی داشت؟
تفاوت بسیار زیاد بود اما این تفاوت ها در ارقام نبود و بیشتر در شکل نوشتاری بودجه بود. بودجه نویسی مقداری علم وصداقت می خواهدکه به نظر می رسید نادیده گرفته شده اند.
** این به معنای آن است که در نوشتن بودجه ضعیف عمل شده است؟
محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال که مسوول نگارش بودجه است، می گوید این بودجه را رضا قراخانلو نوشته و او تنها از آن دفاع کرده است.
** قنبرزاده مدعی است برای هیچ یک از این نشست ها دعوت نشده است آیا این مساله صحت دارد؟
حضور آنها برای ما بسیار مهم بود و فکر می کنم شوخی کرده است. قنبرزاده آدم بسیار خوبی است اما همیشه می خواهد از سیستم خود حفاظت کند و وارد حاشیه نشود.
متاسفانه در روز مجمع هم او را به اشتباه به عنوان عضو این کارگروه معرفی کردند زیرا خودش هم ورود به این مسایل را ورود به دعواهای شخصی می دانست.
** پس از صحبت های شما در خصوص بعضی کارمندان سازمان لیگ حواشی زیادی به وجود آمد،.
متاسفم که بعضی افراد با من مشکل دارندو به جای حل مشکل شان مسایلی در خصوص اخلال در سیستم اقتصادی را مطرح می کنند. ای کاش آقایان حرف هایی را که زدند بررسی می کردند و بعد آن ها را به زبان می آوردند.
آقایان بدانند حالا که این صحبت ها را مطرح کردندبایدتاوان آن را هم پس بدهند. مه آفرید خسروی تنها حامی مالی باشگاه ما بود و هیچ ارتباطی با مسایل دیگر نداشت. باشگاه داماش به هیچ عنوان در جریان اتفاقات رخ داده نبود و کسانی که این حرف ها را یاد داده اند خودشان از همه چیز اطلاع دارند.
** هنوز هم صحبت های خود را تکرار می کنید؟
حرف ما این است که پرونده هایی در فدراسیون فوتبال وجود دارد که هیچ کس آن را پیگیری نمی کند. مگر پرویز سیار در پرونده سابق خود برنده نشد، چرا آقایی را که متهم شد به برنامه تلویزیونی دعوت می کنند. چرا هیچ کس به صحبت های ابراهیم قاسمپور، علی دایی و خیلی های دیگر در خصوص فساد در فوتبال رسیدگی نمی کند.
آقایان به جای پاسخ مناسب می آیند و در رسانه ملی مسایلی نادرستی را مطرح می کنند که پاسخ آن ها را در دادگاه می دهم. در این مملکت دستگاه قضایی وجود دارد و مطمئن باشید اگر یک مورد در خصوص باشگاه ما و پرونده مه آفرید خسروی وجود داشت آن را پیگیری می کردند.
باشگاه ما ۲ سال است که زیر نظر ناظر قضایی کار می کند و هیچ مشکلی پیدا نشده است. ۳۴ سال مدیر سیاسی، اقتصادی و ورزشی بوده ام و تا امروز حتی یک مشکل هم نداشتم و همیشه سالم خواهم ماند. نمی دانم این آقایان اگر سالم هستند چرا صحبت های من را به خودشان گرفته اند.
** شما از چند نفر به عنوان شاهد نام برده اید؟
بله اگر حرفم صحت نداشت نمی توانستم اسم شاهد ها را بیاورم. ای کاش در فدراسیون فوتبال کمیته اخلاق تشکیل می شد تا حداقل این مسایل را پیگیری کند.
** کفاشیان قصد دخالت در این مساله را ندارد؟
شخصی می گفت کفاشیان بهلول است پرسیدم دلیلش چیست، گفت چون او همه را سرکار می گذارد. فکر می کنم بلاخره بعد از یک مدتی این مساله آشکار خواهد شد و عدم صداقت ها اثبات می شود. امیدوارم آقایان پرونده های فساد ازجمله پرونده محسن قهرمانی را بررسی کنند و حقیقت را به همه اعلام کنند.
** چرا مسئولان کمیته ملی المپیک با حضور شما به عنوان نماینده اتحادیه در مجمع این کمیته مخالفت کردند؟
من ادعایی برای حضوردراین مجمع ندارم. خودآقایان نامه ای را به اتحادیه نوشته و و خواستار معرفی نماینده ما شدند که دوستان لطف کرده ومن را معرفی کردند. دقیقا زمانی که نام من به عنوان نماینده ارسال شد آقایان در کمیته ملی المپیک نظرشان کاملا تغییر کرد زیرا می دانند رای من برای خودم است و نمی توانند به من بگویند به چه کسی رای بده.
آقایان وقتی مقابل خسروی وفا و هاشمی طبا موضع می گیرند مطمئن باشید مقابل من به راحتی این کار را خواهند کرد.
*** در رابطه با وضعیت خودبرای حضور درمجمع کمیته ملی المپیک با مسئولان این کمیته صحبت کرده اید؟
آقایان درکمیته به دنبال بله قربان گوها هستند. تاکنون سه بار با دفتر افشارزاده تماس گرفته ام اما هر بار به یک بهانه ای نتوانستم با او صحبت کنم. در طول ۶۵ سال زندگی خود نمی دانستم کمیته در کدام خیابان قرار دارد و بازهم نخواهم دانست.
** وضعیت باشگاه داماش به چه شکل خواهد شد؟
منتظریم یک علاقه مند را پیدا کنیم تابتوانیم باشگاه را به او بفروشیم