ملت ایران: وست بروموویچ دیشب در دیداری مقابل وستهم به تساوی ۳-۳ دست یافت و نیکلاآنلکادر این بازی موفق شد تا برای تیمش گلزنی کند.ستارهفرانسویبعد از گلزنی ژست عجیبی را به نمایش گذاشت که حالا از سوی مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس مورد بررسی قرار خواهد گرفت
ژست این ستاره ۳۴ ساله، ژستی بود که در فرانسه به نام la quenelle شناخته می شود و از سوی برخی ها به نحوی سلام نازی است و به کمپین مبارزه با سامی گری تعلق دارد. او در این بازی دو گل زد و بعد از به ثمر رساندن گل اولش این گونه شادی کرد.
بعد از اتمام این بازی آنلکا در صفحه توئیترش نوشت: «این ژست هدیه ویژه ای به دوست کمدینم دیئودون» بود ولی حالا سخنگوی اتحادیه انگلیس اعلام کرده که این اتحادیه به بررسی ژست عجیب آنلکا خواهد پرداخت
دیئودون که نام واقعی او، ام بالا ام بالا است، یک کمدین فرانسوی است که به استفاده از ژست های ویژه ای در برنامه هایش مشهور است و ویدئوهای زیادی از او دراینترنت نیز بازتاب یافته است. او به خاطر دیدگاه های شخصی اش، چهره ای جنجالی در کشور فرانسه است و ژست خاصی هم دارد که آنلکا بعد از گلزنی از آن تقلید کرد و البته خود این کمدین فرانسوی اعلام کرده که این ژست، به منزله توهین به یهودیاننیست.
واکنش آنلکا، بازتاب گسترده ای در فرانسه داشته و خشم برخی مقامات این کشور را به همراه داشته. به عنوان مثال والری فورنیرون، وزیر ورزش فرانسه دراین باره نوشته: «ژست آنلکا، یک تحریک تعجب آور و نفرت انگیز است. هیچ جایی برای ضد سامی گرایی در دنیای ورزش نیست و این اقدامات در زمین چمن نفرت انگیز است.»
از سوی دیگر کیثداونینگ، سرمربی وست بروموویچ هم دراین باره گفته: «من ازاین ماجرا مطلعم ولی هیچ حرفی نمی توان در این باره گفت. واکنش آنلکا در حقیقت اهدای گلش به یک کمدین فرانسوی بود که آنلکا خیلی خوب او را می شناسد. او این ژست را به نمایش گذاشت و فکر می کنم که می توان همین جا به این بحثها پایان داد. اینها حرفهای احمقانه ای است. آنلکا نمی دانست که این کار چه مشکلاتی را ممکن است برای او به همراه داشته باشد و حالا خود او هم سورپرایز شده است.»