سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه کلارنس سیدورف را گزینه مناسبی برای جانشینی آلگری نمی داند.
فابیو کاپلو، سرمربی پیشین میلان، معتقد است سیدورف نمی تواند گزینه خوبی برای جانشینی آلگری باشد. او گفت: سیدورف انسان خوبی است و من رابطه بسیار خوبی با او دارم. او قبل از این که به برزیل برود به من زنگ زد و گفت از چند تیم از کشورهای امارات، روسیه و برزیل پیشنهاد دارم. به او گفتم که به برزیل برو. با این حال باید بگویم که انتخاب او به عنوان جانشین آلگری تصمیمی درست نخواهد بود. از باشگاه میلان می خواهم که چنین تصمیمی نگیرد. پیوستن سیدورف به میلان به ضرر هر دو طرف خواهد بود. پس بهتر است چنین انتقالی صورت نگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه افزود: تجربه سهم بسزایی در دنیای مربیگری دارد. سیدروف هنوز در میادین حضور دارد و رسما از فوتبال خداحافظی نکرده است. او نباید هدایت تیم بزرگی همچون میلان را در حالی که هیچ تجربه مربیگری ندارد، بر عهده گیرد. بهتر است که سیدروف ابتدا در اندیشه تجربه اندوزی باشد و بعد از آن به دنیای مربیگری روی آورد.

سیدروف در حال حاضر در تیم بوتافوگو برزیل در حال بازی است. او پیش از این سال ها با پیراهن میلان در رقابت های سری A و لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفت و محبوبیت زیادی در سن سیرو دارد.

میلان فصل کابوس واری را با هدایت ماسیمیلیانو آلگری پشت سر می گذارد. روسونری با ۱۹ امتیاز از ۱۷ بازی در رده نازل سیزدهم قرار دارد. رسانه ها چند روز پیش از سفر گالیانی به برزیل خبر داده و نوشتند که نایب رییس باشگاه میلان قصد دارد سیدورف را برای فصل آتی جانشین آلگری کند.