ملت ایران: حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاهپرسپولیسبا اشاره به اعلام تاریخ برگزاریدربیدر روز ۲۷ دی گفت: نسبت به برخی اتفاقات و تصمیم‌گیری‌ها معترض هستیم. تیم زیر ۲۲ سال از ۲۲ دی باید در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند و سازمانلیگتاریخ۲۷ دی را برای برگزاری دربی انتخاب کرده است.

وی ادامه داد: پرسپولیس ۲ نماینده در تیم زیر ۲۲ سال دارد و پیام صادقیان و محسن مسلمان بازیکنانی هستند که تیم ما به آنها نیاز دارد. این در حالی است که امید عالیشاه نیز مصدومیتی ندارد و تا زمان اعزام تیم زیر ۲۲ سال به عمان به آمادگی خواهد رسید. طبق گفته منصوریان اگر تیمی ۳ بازیکن در تیم زیر ۲۲ سال داشته باشد مسابقاتش لغو می‌شود. با این حال عالیشاه دعوت نشده و از پرسپولیس ۲ نماینده در تیم منصوریان حضور دارند.

قدوسی خاطرنشان کرد: دعوت از ۲ بازیکن پرسپولیس به تیم زیر ۲۲ سال و همزمانی تاریخ مسابقات این تیم با دربی شائبه‌ها و ابهاماتی را بوجود آورده و باشگاه پرسپولیس برای رفع این مسائل اعتراض خود را به برگزاری دیدار با استقلال در تاریخ ۲۷ دی اعلام می‌کند و خواهان رسیدگی این موضوع از سوی مقامات ارشد فدراسیون و سازمان لیگ است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس یادآور شد: با برنامه‌ای که در نظر گرفته شده احتمالا پرسپولیس علاوه بر دیدار با استقلال مقابل فولاد نیز صادقیان و مسلمان را در اختیار نخواهد داشت. با این شرایط فکر می‌کنیم در حق پرسپولیس اجحاف شده و ما مصرانه خواهان پیگیری این موضوع هستیم.

وی در ادامه درباره درگیری‌های لفظی بین رویانیان و فتح‌الله‌زاده گفت: من به این بحثورود نمی‌کنم اما باید بگویم برخی مسئولان استقلال مدام صحبت می‌کنند و این در حالی است که رویانیان در روزها و هفته‌های اخیر حرفی درباره استقلال نزده است. اینکه چگونه چنین بحث‌هایی از سوی فتح‌الله‌زاده و برخی افراد دیگر مطرح شده جای سول دارد و نمی‌دانیم هدف آنها از این کار چیست؟ آنها شروع کننده این بحثبودند و به آن دامن زدند اما رویانیان هیچ وقت بحثرا آغاز نکرد.