ملت ایران: تمرینات امروز تیم استقلال در حالی پیگیری شد که امیر قلعه نویی تمرینات ویژه ای با سه مهاجم سرعتی تیمش داشت. برهانی، نظری و اولادی سه بازیکنی بودند که قلعه نویی به صورت ویژه با انها کار کرد تا این گمانه زنی پیش بیاید که سرمربی آبی پوشان می خواهد از هر سه بازیکن سرعتی تیمش در برابر ملوان استفاده کند.
قلعه نویی می خواهد در بازی با ملوان با سه مهاجم به میدان برود و به نوعی اسکوکیچ را غافلگیر کند. البته گزینه های دیگری نیز برای به اجرا در آوردن این سیستم در ذهن قلعه نویی وجود دارد. سیاوش اکبر پور یکی از بازیکنانی است که می تواند به عنوان مهاجم چپ به میدان رود و جای مهرداد اولادی و یا آرش برهانی را بگیرد. از سوی دیگر محمد قاضی نیز به عنوان راس مثلثهجومی استقلال می تواند کاربرد داشته باشد. باید دید امیر قلعه نویی برای بازی های حساس پیش روی تیمش و دیدار با ملوان چه تدبیری را خواهد اندیشید.
نکته ی جالب توجه اینکه در نیم فصل اول و در همین مقاطع قلعه نویی تیمش را ۴-۳ - ۳ کرد و حتی در برابر پرسپولیس نیز با همین ترکیب به میدان رفت، اما توفیق خاصی پیدا نکرد.
نکته ی دیگر این است که آرش برهانی در بین ۵ مهاجم استقلال کمترین محبوبیت و مقبولیت را نزد سرمربی دارد. به طور مثال در تمرین امروز قلعه نویی موقعیت هدر رفته ی دیدار با داماش را توسط برهانی، به روی وی آورده و عنوان کرده اگر ان توپ را ارش گل می کرده تیمش در نیمه ی دوم می توانسته حتی بهتر کار کند که برهانی در پاسخ سرمربی عنوان کرده رفیقتان هم ۲۰ بازی گلی نزده است!
باید دید با توجه به این شرایط آرش می تواند خودش را به ترکیب استقلال تحمیل کند یا خیر؟!