ملت ایران: روند پیوستن جاسمکراربهباشگاه تراکتورسازیبه طور کامل حا شده است و این بازیکن تا روزهای آینده به جمع تیم تبریزی کشورمان خواهد پیوست.
خود کرار هم ضمن تایید پیوستنش به تراکتور در گفتگو با روزنامه المدی عراق گفت: با موافقت باشگاه الطلبه پیوستن من به تیم تراکتورسازی قطعی شده است. مسولان باشگاه الطلبه، من را برای این تجربه جدید تشویق کرده اند. خوشحالم به تیمی باز می گردم که در وضعیت خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر ایران قرار دارد و برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود. من رابطه صمیمی و نزدیکی با باشگاه تراکتورسازی دارم و با توجه به خاطرات خوبی که از حضور در این تیم برایم ثبت شده، نمی توانستم به این پیشنهاد پاسخ منفی بدهم.
کرار هم چنین از پیشنهاد باشگاه استقلال و پرسپولیس سخن به میان آورد و اعلام کرد به خاطر تراکتور آنها را رد کرده است. این بازیکن در این مورد گفت: من پیشنهاد استقلال و پرسپولیس را رد کردم و ترجیح دادم به تراکتورسازی برگردم چون دفعه قبلی که در این تیم حضور داشتم، روزهای موفقی را سپری کردم. از سوی دیگر، تراکتورسازی یک باشگاه حرفه ای محسوب می شود. لیگ ایران هم دارای کیفیت بالایی است. به جز این، من طرفداران زیادی هم در ایران دارم.