ملت ایران: بعد از بازی مس و پرسپولیس اتفاقات زیادی افتاد و علاوه بر حاشیه های به وجود آمده پرویز مظلومی هم توسط رای کمیته انضباطی محروم شد اگرچه این رای قابل تجدید نظر است..
در همین رابطه با سرمربی مس تماس گرفتیم اگرچه مظلومی به هیچ عنوان حاضر به مصاحبه نشد اما کوتاه در رابطه با محرومیتش و این رای صادر شده، گفت: فوتبالی ها و کسانی که فوتبال را می فهمند می دانند که برای به هم زدن اعصاب یک تیم کافی است داور چند صحنه به اشتباه سوت بزند، در آن روز چند اشتباه داوری که خیلی بزرگ هم بود و منجر به گل هم شد کلاً تیم ما را به هم ریخت.
برخی مربیان به خاطر یک پنالتی اشتباه شهر را به هم می ریزند و به زمین و زمان تهمت می زنند، اما من با وجود چندین اشتباه تاثیر گذار باز هم می گویم سهوی است و جزیی از بازی است.
مظلومی در ادامه می گوید: من قبول در آن صحنه به خاطر عصبانیت که به خاطر آن همه اشتباه طبیعی هم بود می خواستم تیم را بیرون بکشم اما بلافاصله خودم را کنترل کردم و از تصمیم منصرف شدم چون حرفه ای نبود و به خاطر همین اشتباه تنبیه هم شدم و با کارت قرمز داور از زمین اخراج شدم و در بازی قبل هم مقابل ذوب آهن که خیلی هم برای ما حساس بود روی نیمکت نبودم.
سرمربی مس در پایان می گوید: در ادامه هم من با چند بازیکن خودم برخورد کردم که آن هم به خاطر آرام کردن جو بازی بود وو یک جورهایی هم کمک کردم و نگذاشتم جو به وجود آمده بیشتر متشنج شود اما متاسفانه کمیته انضباطی مزد آرام کردن جو بازی و بازیکنان را با محرومیت من دادند من فکر می کنم آنها تهمت زدن را بیشتر از آرالم کردن جو بازی دوست دارند.
من می خواهم بپرسم آیا این رای عادلانه است، تیم ما شرایط سختی دارد این رفتارها شایسته نیست و من انتظار دارم با نگاه درست و عادانه این مسائل بررسی شود به هر حال ما لایحه ای برای دفاع از حقمان به کمیته انضباطی فرستاده ایم و منتظر پاسخ آن هستیم.