ملت ایران: نشست پرسپولیسی ها با مسئولان کمیته استیناف روز گذشته برگزار شد و به نظر می رسد نتایج تازه ای در بر داشته باشد.
بهمن دهقان پس از این جلسه به ایسنا گفت: لایحه جدید خود را بر اساس مدارک جدید تقدیم کمیته استیناف کردیم و اعضای این کمیته نیز با رویی باز پذیرای لایحه جدید ما بودند. خوشبختانه در این جلسه به دور از هر گونه جناح بندی و فارغ از فضای رسانه ای موجود دو طرف مباحثخود را مطرح کردند.
وی افزود: البته در این جلسه تاکید دوباره ای داشتیم که طرف بحثما درباره موضوع مطرحه به هیچ عنوان باشگاه سپاهان نبوده و خدایی ناکرده اتهامی نسبت به این باشگاه از سوی دایی مطرح نشده است. به هر حال ما اعاده دادرسی کردیم و کمیته استیناف هم پذیرای صحبت ما بود و اکنون باید منتظر اعلام نظر این کمیته باشیم.
دهقان در پاسخ به این سوال که فکر می کنید چه زمانی کمیته استیناف نظر خود را اعلام کند و آیا تا آن زمان محرومیت دایی اعمال می شود یا خیر، گفت: نمی دانیم که کمیته استیناف چه زمانی به این اعاده دادرسی پاسخ می دهد اما اعاده دادرسی مانع از اجرای حکم نیست. با این حال از کمیته استیناف خواهش کرده ایم که در صدور رای تسریع داشته باشد.
به گزارش سایت گل روز گذشته قبل از تمرین پرسپولیس دایی نشستی یکساعته با دهقان و یکی از دوستان خود که وکیل است داشته و جمیع موارد را بررسی کرده و لایحه جدیدی ارائه داده اند.
فیلم کنفرانس دایی بعد از بازی با سپاهان هم در اختیار استیناف قرار گرفته که در آن دایی به صراحت می گوید «همین داور در دربی هم علیه پرسپولیس سوت زد» تا ثابت کند بحثبر سر اینکه حریف پرسپولیس سپاهان بوده یا استقلال نیست و منظور فقط شخص قهرمانی بوده است. ضمن اینکه بررسی این پرونده نیازمند اعلام رای درباره پرونده محسن قهرمانی است.
دهقان با این لایحه به کمیته استیناف رفت و حالا گفته می شود در بررسی امروز عصر، تکلیف پرونده مشخص می شود که احتمالا نتیجه آن تبرئه دایی خواهد بود.
صالحی در این باره به خبر ورزشی گفته: ما به استنباط اینکه منظور دایی تطمیع قهرمانی از سوی سپاهان بوده او را محروم کردیم اما وکیلش حرفهای تازه ای زد و مباحثجدیدی مطرح کرد که با توجه به اینکه پرسپولیس پنجشنبه با سایپا بازی دارد امروز مجددا رسیدگی می کنیم تا رای صادر شود چون جلسه دیروز به نتیجه نرسید.
اگر انصافا به این نتیجه برسیم که نیت دایی توهین نبوده شهامت اعتراف به اشتباه را دارم و دایی تبرئه خواهد شد.